Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek higgyek? A gyerekemnek,...

Kinek higgyek? A gyerekemnek, vagy az apjának?

Figyelt kérdés
Van egy óvodás korú fiam, akinek az apjával szétmentünk pár éve. Neki azóta van új nője, akit nem ismerek, de nem is vagyok rá kíváncsi. Egy láthatás alkalmával a fiam azt mondta a telefonba, h az apja új nője meglökdöste, amire én nagyon kibuktam, és jól beolvastam az apjának, de ők azt állítják, ilyen nem történt, és a gyerek hazudik. Állítólag ők meg is beszélték a gyerekkel a dolgot, de hát ő még pici, könnyű befolyásolni. Hármasban is próbáltuk megbeszélni a gyerekkel a dolgot, de akkor megkukult, nem mondott egy szót sem. Az tény, h 2 évig nem volt ilyen probléma, vagy legalább is, én nem tudok róla. Nem szívesen engedem így el a fiam hozzájuk, ki tudja, az a nő hogyan bánik vele. Mit lehet ilyenkor tenni? Ti kinek hinnétek?

2013. nov. 7. 10:06
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom elfogult vagy,és a fiad pedig csak bolhából elefántot csinált ami a gyerekek szokása,tehát gondolom elküldték aludni,kijött apukának a barátnője visszatolta a szobába vagy visszaküldte,vagy visszavitte.Ha eddig nem volt gond,akkor a gyerek kever csak,amúgy meg igenis ismerd meg a barátnőt mivel lehet a gyereked mostoha anyja lesz,ezen izgulsz,hogy meglökték-e a gyereket de azon nem milyen a leendő mostohaanyja??
2013. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
82%
amúgy meg a kisöcsém kb 3 éves kora óta hazudik,füllent,kitalál valamit előadja,hogy úgy volt,,tehát ennyit arról,hogy nem hazudik egy 6-7 év alatti gyerek
2013. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!