Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 19 éves egyetemista...

Egy 19 éves egyetemista büntetése netelvétellel, milyen dolognak tartjátok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 11:10
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
30%
Inkább verjenek meg, vagy mire gondolsz? Ha a szüleidnél laksz és ők fizetik a netet, akkor ez is egy nevelési eszköz. Bár 19 évesen már lehetne annyi eszed, hogy nem csinálsz olyat, amiért a szüleid büntetnek.
2013. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
88%
Nevetségesnek tartom a büntetést formáját, de amíg a szülei házában él, ők tartják el, el kell viselnie ezt is.
2013. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
55%

Ha szeret netezni, akkor humánus és hatásos.

Tök mindegy hány éves, ha tanul, otthon lakik, és a szülei tartják el, akkor cserében elvárhatják a szülők, hogy normálisan viselkedjen/tanuljon.

2013. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Normálisan viselkedik, nem iszik, nem drogozik,meg hasonlók.

Ja és a net kell neki,mert pl. ott van fent a tananyag.

2013. nov. 7. 11:13
 5/48 anonim ***** válasza:
89%
majd ha lermaradsz vizsgajelentkezésről, akkor a különeljárási díj csekkjét add nekik.
2013. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
38%
Netezni lehet az egyetemen is és vannak helyek ahol ingyen tud egy ideig.
2013. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
53%

Normálisan viselkedik, nem iszik, nem drogozik,meg hasonlók.



akkor mégis miért büntetnek?


bár engem 19 évesen anyám hamarabb büntettet volna azzal hogy akkor holnap mehetsz lakni oda ahova akarsz,de hozzájuk be ne tegyem a lábam.

2013. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
42%
Mit követett el? Kevés az infó, habár ha a neten van a tananyag, elég következetlen a büntetés.
2013. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
47%
Hát a teljes megvonás nem az igazi, inkább korlátoznám napi másfél-két órára. Sajnos nekem is van egy lányom, aki este 8-tól hajnali 3-ig fent van és délig alszik. Féltem az egészségét, de mivel már 21 éves, úgy érzem, nem tehetem meg, neki kellene éreznie, hogy ez nem helyes.
2013. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
72%
Egyetemen, a könyvtárban van ingyen net. Ráadásul általában az egyetemek egyéb ingyenes hálózati hozzáférést is biztosítanak.
2013. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!