Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Micsinaljak? Mindig osszevesze...

Micsinaljak? Mindig osszeveszek anyukam ferjevel (nekem nem az apam) es kezd elegem lenni abbol, hogy mindig csak azt tudja mondani, hogy azert mert en gyerek vagyok o meg felnott. (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Utalom a ferjet de ayukam mindig azt mondja, hogy majd beszel vele (mert mindig belemkot) , de ha beszel is egy het mulva ''elfelejti''..Mindig en jarok rosszul es mindig engem szidnak le..SEGTSETEK MERT MAR SZINTE MINDEN ESTE SIROK ES LASAN MAR A VAGDOSASNAL TARTOK.Pedig en elitelem azokat akik vagdossak magukat de kezdem megerteni..en meg nem csinaltam.Probaltam megbeszelni de nem sikerult.


Az ekezetert/helyesirasert bocsanat nincs a tableten ekezet mert angolos.


13/L


2013. nov. 8. 20:25
 1/7 anonim válasza:

Üljetek le hárman és beszéljétek meg.

Ne csak anyud beszéljen vele,hanem te is legyél ott ilyenkor.

2013. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) a vagdosás nem megoldás, pozitívan kell gondolkodni. Itt elsősorban anyudnak kellene lépnie, neki kellene beszélni vele komolyan, leállítani a férjét. Anyudnak meséld el, h mi az ami bánt téged, h a férjéből eleged van, csináljon valamit. Valamit biztosan tud csinálni, én anyud helyében sosem engedném, h a férjem a gyerekemet bántsa, ha apja ha nem, se fizikailag, se pszichikailag. Édesapuddal mi a helyzet? Ő nem tud segíteni?
2013. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
mond meg neki hogy te gyökér nemvagy az apám ne ugass be
2013. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem vagdosom magam.a szuleim elvaltak es nem beszlnek egymassal.maskor leultunkde veszekedes lett a vege,anyukam mindig azt mondja ,hogy beszel vele , de soha semmi se valtozik..
2013. nov. 8. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet, hogy BENNED van a hiba?
2013. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nevelőszülők estén nem ritka ez a gond, de azért érdemes lenne ezen elgondolkodni. Általános nézet, hogy egy vér szerinti apának több joga van egy gyerek nevelésénél, mint egy nevelőapának (most hívjuk így édesanyád férjét). Ezt én is így érzem, de ha belegondolok… igencsak törni kell a fejemet, hogy alaposan meg tudjam ezt indokolni. A jog nem ad erre határozott választ, érzelmeink pedig a vérszerinti apánk felé terelnek minket. A kérdésből nem nagyon derül ki, hogy pontosan milyen dolgokból keletkeznek a gondok, de az „összeveszek” kifejezés azért arra utal, hogy olyan adok-kapok féle vitáról van szó. Ha történetesen az édesapádnak lenne ilyen stílusa, ő is ugyanígy viselkedne, akkor tőle eltűrnéd? Mert ha nem, akkor a „nem is az apám” problémát félre is tehetjük. Viszont egy fedél alatt kell élnetek, ezért valahogy normalizálni kéne a helyzetet, mert a feszültség senkinek se jó. Próbáld meg kerülni az összetűzéseket és valahogy megbékülni a helyzettel. Talán még az is megérné, ha Te engednél néha egy kicsit. A jövővel kapcsolatban sok jót nem tudok ígérni, mert a felnőttek életében is van mindenkinek (ilyen, vagy olyan) felettese és sajnos valamennyire igazodni kell. Nem biztos, hogy a „felettes” kifejezés ide pont jó, de… ez egy nehéz ügy.
2013. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindegy , kar volt feltenni a kerdest.
2013. nov. 8. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!