Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám összejött a régi...

Anyukám összejött a régi szerelmével és elköltözött tőlünk, hogy lehet újra normális a családunk?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok azért ami történt és csak most jutottam el odáig, h le tudom írni..anyukámról 1 hónapja kiderült, hogy már hónapok óta csalja apámat, mert összefutott a régi szerelmével és nem is volt kérdéses, hogy összejönnek..bár azt mondta sokat tépelődött. Egyszer csak bejelentette hogy ez van és most elmegy egy időre, meg ilyeneket mondott hogy ő utálja ezt az életet.. Én nagyon kivoltam meg nem értettem, apám meg azt mondta, hogy ha elmegy ne is jöjjön vissza. Azóta felhív többször, de nem jön haza..és úgy érzem, ez így is marad, fogalmam sincs mit csinál. Valaki volt már hasonló helyzetben, hogy tudjam ezt elfogadni?
2013. nov. 9. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos a legtöbb nő ku....!

Csak nem mindegyikről derül ki időben!

2013. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Igazi mintaanya...azt hogy utálja azt az életet előbb nem tudta, csak mikor már ott a család..

Sajnos te ezen nem tudsz változtatni.

2013. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Állj apukád mellé és adja be a válást és a gyerekelhelyezési kérelmet. Az meg,hogy nem fogadja vissza kérdező teljesen érhető. Annyira megalázták amennyira csak lehet.
2013. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 intrepid ***** válasza:
25%
Viszketett a pöcke. Apád nem tudta jól megkefélni, és hiányzott ez neki. A férfiak diszkréten barátnőt tartanak ilyenkor, és nem rúgják szét a családot, a nők viszont igen. Ne várjad vissza, ugyanolyan már úgysem lenne ez a család mint volt.
2013. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

kapuzárási pániknak hívják...

apukád és a család ami nálatok volt, vmi nem tudott neki megadni, amivel ez a másik ember behülyítette és anyukád felült a szép szavaknak.

nézd meg, pár hónap múlva sírva megy vissza könyörögni...akkor nem lennék apukád helyében...

2013. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

" ment a hutlen, nehez fejjel

visszajönne, de ö mar nem kell, ":-(

2013. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Az anyukád mindig is az anyukád marad, bárki bármit is mond róla. Az, hogy mit érzett, és hogy bírta ki eddig,hogy te sokáig családba nőjj fel, azt egyedül tőle fogod megtudni, senki mástól.Senki mocskolódására ne adj. Nekem ez a tanácsom feléd.
2013. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

Ja utolsómé ő a szent mert megszülte a kérdezőt, az apa meg aki most is helytált meg a vadbarom mi?

Persze itt a gyik-on ahol csak a férfi lehet a hibás biztos.

Bárkérdező sem lesz örökre gyerek és úgyis rájön az igazságra, szerencsére.

2013. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
8 Én nem a kérdező anyja vagyok, még mielőtt tovább mocskolódnál, és nyomnád ki magadból a mételyt.
2013. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Hát sajna így van ez.Az ember nem feltétlen azzal éli le az életét,akihez hozzáment feleségül.Nem tudod mi lehetett a háttérben,valószínű apukáddal már nem működtek úgy a dolgok,hogy együtt tudjanak élni.Attól még biztosan nagyon szeret téged...jó lenne ha találkoznátok,ha eltudná mesélni,hogy tőle is halld,mi is történt,hogy meg tudd érteni az Ő álláspontját is.Túl sok itt az elkeseredett férfi hozzászóló,ne hallgass rájuk.Sokkal tisztességesebb volt,hogy kilépett a házasságból,mintha sunyi módon félre járt volna.Valószínű azért nem vitt téged magával,mert nem biztos abban,hogy ott jó helyen lennél,hogy eltudna tartani,vagy,hogy onnan messze lenne az iskola.A lényeg.hogy ne annak higgy amit édesapád mérgében mond az édesanyádról,hanem higgy a szívednek,hidd el ugyanúgy szeret téged mint eddig.
2013. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!