Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy féltékeny és dühös vagyok, mert az egyik lány barátom akibe bele vagyok zúgva összejött és szexelt is azzal a pasival akit utálok?

Figyelt kérdés
1,5 éve ismertem meg a lányt, kb. 1,3 éve zúgtam bele...ami még a mai napig is tart. Soha nem jártunk, el is mondtam neki, hogy többet érzek iránta, felmerült köztünk, h lehetne több is, de maradtunk a barátságnál, de engem ennek ellenére még mindig rohadtul idegesít, ha azzal a pasival jár akit rühellek. XD Ez normális dolog, hogy szarul esik?
2013. jún. 17. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én is voltam hasonló helyzetben.
2013. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah van ilyen velem is volt.. normalis, de le kell szrni :/
2013. jún. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy idegesít az, hogy más kapja meg a puncit, amit te akarsz.
2013. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De fordított esetben vérig lennél sértve.


Elvégre az ő élete és nem élünk a középkorban...

2013. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális, amit érzel. Én is jártam így. De gondolj arra, ha te már elmondtad neki, mit érzel és ő nem akart semmit, akkor nem ő az igazi! Nem tehetsz semmit, te már megtetted, amit tudtál. Itt a nyár, most mindenki lazábban ismerkedik, tedd te is ezt és kívánom neked, hogy hamarosan jöjjön egy lány, aki elfeledteti veled az előzőt:)
2013. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!