Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5és fél év után(van egy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5és fél év után(van egy 1 éves lányunk)a párom összejött valakivel Azt mondta hogy szeret de nem szerelmes.És hogy nem érezte rajtam hogy szerettem.Ezek után még lehet normális életet élni? Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Én azt mondtam hogy tegye rendbe az érzéseit és döntsön ha mellettem dönt én képes vagyok elfelejteni a dolgot és tiszta lappal indulni
2008. okt. 24. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében Te határozottnak tűnsz, már döntöttél, hogy adott esetben megbocsátasz. CSak ehhez az kell, hogy a párod is úgy érezze, bocsánatot kell kérnie - és úgy is gondolja!

Ugyanakkor a párod hozzállása nem túl bíztató: "nem szerelmes", - épp a "legjobb" időben jött erre rá :S; meg Téged hibáztat: "nem érezte, hogy szeretted" - utóbbi lehet üres duma a saját mentegetésére, amiért nem túl sok erkölcsi tartása van. Mi az, hogy "összejött valakivel"??? Kaland? Vagy szerelmes is?

Elég szemétség azért kisgyerekkel otthagyni valakit egy másik nő miatt. De egy barátnőmmel is ez történt, és talált új párt magának.

Csak abba bele ne menj, hogy visszafogadod, és az egyedülmaradástól való félelemből, vagy szerelemből szemet hunysz a további kikacsintgatásai felett. Ne vállald fel azt a szerepet.

2008. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Húúú elég nehéz helyzet. Szerintem egy ilyen dolgot nem lehet elfelejteni, minden veszekedés alkalmával újra és újra elő fog jönni ez a dolog.

Valójában a párod akkor fog rájönni, hogy mit is érez irántad, ha már nem leszel mellette.

Ha tényleg meg tudnál neki bocsátani, hagyj neki időt, hogy rendesen át tudja gondolni, mit is jelentesz neki. Bár én személy szerint nem fogadnám vissza - de tudom, nem rólam van szó.

Gondold át mennyire tudnád ezzel az érzéssel, gondolattal, tudattal élni a mindennapokat, hogy megcsalt. Ha egyszer megtette, valószínű, hogy máskor sem fog nehezére esni, hogy félre lépjen.

Minden esetre mérlegeld a helyzetet, melyik a jobb: ha megy vagy ha marad.

Kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaid, és minden rendben legyen!

"Angel"

2008. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ejha ez nehéz ügy. Szerintem nem lehet, hogyha netán mégis rengeteg erő kell hozzá. Biztos, hogy jól átgondoltad? Ha képes viszonyt kezdeni melletted és egy 5 éves kislány mellet, akkor ő nem férfi, pláne nem szerethető férfi. Legalábbis számomra. És te mit érzel, szereted még vagy, csak a kislány miatt? Ne legyél megalkuvó!!! Gyerekkel nehéz párt találni, de még így is ezerszer jobb, mint éveket leélni egy olyan ember mellett akinél sose lehet tudni, mikor megy félre vagy hagy el, hisz tudod ha elsőre sikerül, másodszor se lesz nehéz... Sok sikert neked, kitartást!
2008. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: bocsánat az 5 és fél évet és a kislányt összevontam.
2008. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En ferfi vagyok es van egy masfel eves lanyom. A paromnak a szules utan sokaig nem volt kedve (es nemcsak a szexhez), persze ez nem volt konnyu, de en nem csalnam meg semmi okbol. Ja, es o is tullendult ezen a dolgon. De ezt nagyon gondold at mivel lehet, hogy csak tenyleg nem erezte, hogy szereted mivel az anyat altalaban lekoti a gyerek es az apa a masodik helyre kerul. Mivel a gyerek azert eleg rendesen lefoglal gondolom es ki is farszt. Es ezt valahogy fel kell dolgozni. Szoval szerintem probalj meg beszelgetni vele. Ha o is benne van es megtudjatok beszelni akkor sok sikert a tovabbiakhoz, ha elutasito akkor viszont szerintem ki akar lepni, tehat nem biztos, hogy erdemes raaldozni az eleted...
2008. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!