Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van mit csináljak?

Elegem van mit csináljak?

Figyelt kérdés

elegem van anyum nem engedi hogy a barátomnál aludjak 14 vagyok (nem akarunk lefeküdni)külön szobába is aludnánk.

Nektek nem volt már olyan hogy mindent itt hagynátok és elmeneték? elegem van mindenből.... :(



2013. nov. 15. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Miért nem engedi? Megérteném bizonyos szintig, de ha külön szobában alszotok, akkor már igazán semmilyen kifogása nem lehet... mit mondott?
2013. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

HA külön szobában lennétek, akkor miért nem jó az ha este elköszöntök egymástól és mindenki alszik a saját ágyában???

14 éves vagy! Még jó hogy anyud nem engedi. Én sem engedném..

2013. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen elfogadják, hogy van barátod. Most komolyan mi kéne még? Türelem! Majd jövőre ott alhatsz a másik szobában, szerintem. De egyelőre már ez is nagy szó. Amit pedig most érzel, hogy "eleged van", meg "mindent otthagysz", az semmi más mint tinihiszti. Kinövöd. Számtalan tininek nálad komolyabb szülei vannak, akik kb. kiröhögnének, hogy 14 évesen pasizni akarsz, ideje nem csak azt nézni, mi nincs, hanem azt is, mi az, ami van, és hálásnak lenni érte!
2013. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Tipikus tini problema, es reakcio. Mindannyian atestunk ezen, mindannyian ugy ereztuk, hogy ez mas mint amit a tapasztaltabbak mondanak, majd mindannyian kirohogtuk magunkat a regi hisztikert amikor felnottunk.

Majd te is tul teszed magad rajta.

2013. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Komolyan mondom, nagyon erőszak-ellenes vagyok, de ilyenkor úgy pofán tudnám vágni az ilyen taknyos kis tinirbancokat, akiknek a segg*ről még a tojáshéj sem esett le, de már játsszák az agyukat...


MI A FRANCOT akarsz te 14 évesen??? Örülj annak, hogy ennyi idősen egyáltalán elfogadják, hogy barátod lehet, gyerekeknek még NEM KELL együtt aludnia, és te bizony még kamaszok közül is csak az alsó határt pengeted. Majd együtt aludtok akkor, amikor felnőtt emberek lesztek, akik képesek felelősséget vállalni saját magukért...

2013. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 a számból vetted ki a szót
2013. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem akar még unokát..
2013. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"külön szobába is aludnánk" aha persze. A fiud agaskodo cerkaval varna a pillanatot, hogy lehessen valami XD
2013. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5-ösnek egy hatalmas pacsi, nekem is ez a véleményem! :D
2013. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj még hány 14 éves kisgyerek akarja feltenni ezt a kérdést? Ez már inkább provokáció lassan. Ha mégsem:

Édes kisangyalom! 14 évesen ne akarj ott aludni. Ilyen korban max a barátnőicskédnél kéne pizsipartiznod, körömlakkoznod és hajat fonnod. Miért lenne jó ha ott aludnál? Komolyan, mi abban a jó egy gyerek számára? Főleg, hogy ha tényleg különszobában lesztek és nem ijeszteget majd téged a kuki manó. Ha az én gyerekem ilyet kérdezne tőlem 14 éves létére, először magamba néznék, hogy mégis hol rontottam el a nevelését, majd egy istenes pofont kapa, hogy behozzam az elmaradást.

2013. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!