Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek is rossz volt elköltözn...

Nektek is rossz volt elköltözni otthonról? Már 5 hónapja hogy a barátomékhoz költöztem de még mindig olyan fura érzés ha a látogatásból eljövünk otthonról csak ott éltem 27 éves koromig a szülői háztól 100 re költöztem el .

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha nem is annyira "rossz", de nagyon furcsa. 19 évesen albérletbe költöztem a suli miatt, és nagyon imádtam, csak hétvégente jártam haza. Aztán lediplomáztam, és visszaköltöztem a szülői házba. Most 25 évesen, két hónappal ezelőtt történt meg az igazi elköltözés, és hetekig azt éreztem, hogy sírni tudnék, úgy hazavágyom. Pedig közben azt is éreztem, hogy sírni tudnék, annyira boldog vagyok, hogy életem párjával megtettük ezt a lépést, és csodálatos...de azért mégis:) Na meg persze hirtelen főzz, mosogass, moss, takaríts...de hát nem költöznék már vissza semmi pénzért :P
2013. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is mikor elköltöztem, folyamatosan vágytam haza... (én 350 km -re :) ) aztán mikor hazalátogattam mindig vágytam vissza... :D fura érzés volt... innét oda vágytam.. onnét ide... el kellett telnie 1 évnek talán míg helyrebillent bennem ez az érzés.. és már a távolt éreztem igazi otthonomnak :) Azóta visszaköltöztem a szülővárosomba, de nem költöznék vissza a szülői házba... megvan a saját életem... és ez így van jól :)
2013. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én alig várom ezt a pillanatot!
2013. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Visszaköltözni 100x rosszabb volt, és azóta sincs lehetőségem elköltözni, ennek lassan 10 hónapja...
2013. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!