Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a babával?

Mit csináljak a babával?

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok 3 testvérem(mindegyiknek van egy lány gyereke) van ők nagyobbak és csak egyik testvérem él anyumnál. Az egyik testvéremet(y) anyum nagyon imádja még akkor is ő az angyal ha a másik testvérének a halálát kívánja. Ez a testvérem elintézte, hogy nagy háború legyen a családba és mindenki utálja egymást. Igazándiból apum én a legnagyobb(x) tesóm és annak a párja tartunk össze. Anyummal pedig az utánam következő tesóm(z) az anyukája és testvére gondolják úgy hogy nem is gonosz a testvérem(y). Egy hónapban egyszer meglátogatom anyumat igaz ilyenkor mindig nagyon dühös és rossz kedvű vagyok és szidom magam hogy milyen hülye voltam, hogy felmentem hozzá. Ma jártam nála és mikor jöttem el a kezembe nyomott egy barbi babát és egy csokis adventi naptárt, hogy adjam oda x tesómnak. x tesóm sokkal kevésbé tartja anyummal a kapcsolatot. Haza jöttem és ilyenkor mindig szokott facebookon levél várni anyumtól és le írta benne hogy igazándiból a barbibabát az anyukájától kapta, hogy elküldje y tesóm lányának ki angliában. y tesóm kint él angliában. És ez totálisan kikészített hogy hogy lehet valakire ennyi szánalmas. Nem is akarom szegény x tesóm gyerekének oda adni a babát.
2013. nov. 16. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj de ez az x, y, meg a ki-kinek a tesója nagyon össze-vissza van.
2013. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Első lépésben kiemelném az x-et...
2013. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Csináld meg a leckét, idd meg a kakaódat, moss fogat, feküdj le szépen aludni és szép álmokat.
2013. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Többször is elolvastam, de nem értem. :/ Pedig nincs problémám a szövegértéssel.
2013. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Imádom amikor valaki matematikai egyenletet csinál egy esetből. Miért nem lehet csak a neveket kicserélni pl Katiról Julira?
2013. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Idióta...
2013. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
MZ/X jelentkezz!
2013. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

x+z+y=xzy

egyenlet megoldva.

amúgy hány anyuka van ebben a sztoriban??? esküszöm nem értem,pedig már harmadjára olvasom el.

2013. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Én csak azt nem értem, mi a szánalmas? (Túl tudtam tekinteni a matekon, mindenki más megijedt tőle:D) Az, hogy y-nak szánták a babát, de x-nek kell adnod? Vagy hogy veled küldik el? Most akkor kinek is kellene odaadnod?
2013. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Én a matek részen túl tudtam lépni, azt nem értem, hogy 1.Honnan hova kellene kerülnie a babának? Ki küldte, kinek? most akkor x-nek vagy y-nak kell adni? 2. Mi a szánalmas???
2013. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!