Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyünkben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyünkben? Mi legyen a babával, a házasságunkkal?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8 éve vagyunk házasok, én 30 vagyok ő 34. Vagy egy 2 éves lányunk. Sajnos a születése után megromlott a viszonyunk, egy időre szét is költöztünk.

Most 4 hónapja újra együtt élünk, kezdenek rendeződni a dolgok. De kiderült, hogy a nő akivel a különélésünk alatt együtt volt, terhes.


Teljesen kiborultam, nem tudom mi legyen. Ti mit gondoltok?


2013. szept. 10. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi időre mentetek szét? Több évre, vagy egy hét után beújított egy nőt, akit fel is csinált?
2013. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
9-10 hónapra.
2013. szept. 10. 17:56
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

És addig lett új nője. Oké, az egy dolog.

De akkor nem gondolta, hogy nektek újra menni fog, vagyis nem szeretett, és védekezés nélkül szexelt egy nővel, szóval vállalja a következményt.

2013. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezd meg tőle, ő mit akar. Ha veletek maradna és közben a volt nője is megszül, én elfogadnám, mert különélés alatt történt a baleset. Vállalja a gyerektartást. Ez Nektek nem túl jó, de ez egy kész helyzet. Elsősorban az ő kezében van a kormánybot, neki kell jobbra, vagy balra navigálnia. Neked pedig elfogadni a döntését.
2013. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

A férjedet nem nagyon viselte meg, hogy széjjel költöztetek, ha ennyi idõ alatt felszedett egy másik nõt, az meg hagyta is, hogy teherbe essen.


A gyerek biztos, hogy a férjedé?


Ha igazán szeretitek egymást,akkor ez anõ nem állhat közétek még a születendõ gyermekével sem.


A férjednek mi a reakciója, gondolom vállalja a felelõséget!

2013. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

ne foglalkozz azzal h nem szeret így úgy, mert azt nem tudhatják a válaszadók...

legalábbis úgy csinálnak mintha egy gyerek nem csúszhat be akár pár hetes (órás) alkalmi kapcsolatból, és gyerek csak akkor lesz a szexből ha a felek szeretik is egymást.


de a lényeg itt az h párod mit mond, és te mit szeretnél...

2013. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Ja nagyon szeretheti, meg nagyon meg akarta oldani, helyette összejött egy nővel, akivel gyereket csinált! Majd jön a biztos becsúszott a gyerek.. Ja egy 30+ ember nem tud védekezni, mi?
2013. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Mennyi idős terhes?


Ugye 4 hónapja együtt éltek. Gondolom nem egyik napról a másikra jött az ötlet, hogy próbáljátok meg újra együtt. Vagy a csajtól költözött vissza hozzád?

Szóval ha ezt figyelembe veszem, akkor legalább 5 hós terhesnek kell lennie a lánynak. Most szólt csak? Vagy a férjed eddig titkolta előled? Valóban nem védekeztek?

Azért én a férjed helyében egy apasági teszthez ragaszkodnék, hogy nem e egy ilyen trükkel akarja a hölgy visszacsábítani. Ha valóban ő az apa, akkor vállalja a felelősséget, gyerektartás-láthatás...stb. Kérdés, hogy te ehhez mennyire tudsz/akarsz asszisztálni. Ez rád nézve kapásból azt jelenti, hogy a párod most már soha a büdös életben nem fog elszakadni attól a nőtől, mert lesz egy közös gyerekük. Akár napi szinten is találkozni fognak, beszélni...stb. Nem tudom, hogy ezt mennyire tudnád helyén kezelni. Azt azért tartsd szem előtt, hogy az a gyerek az égvilágon semmiről sem tehet :(

2013. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4 hónap után derült ki,hogy terhes?
2013. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék együtt lenni a férjemmel, ha közben mástól is lenne gyereke, így sajnos, bárhonnan is nézném, már nem csak velem lenne egy család és tudom, hiú dolog, de ez a szeretetemnél is jobban fájna. Csak most derült ki, hogy terhes? Eddig miért nem tudtátok? Biztos, hogy az Övé a gyerek? Még együtt volt a nővel, mikor Ti kibékültetek?
2013. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!