Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egyik...

Miért van az, hogy ha egyik nap beszélgetünk valakiről a párommal, másnap megjelenik?

Figyelt kérdés

Pl. beszélgettünk valamiről, és megkérdezte, hogy "azzal mi lehet? 10 éve nem láttam..." Mondtam, hogy én sem tudom. Pár nap múlva össze futottunk vele az egyik sörözőben. Több ilyen eset történt már az elmúlt évben. Több mint gyanús. Az tette be a kaput, hogy tegnap borozgattunk az erkélyen, és szóba jöttek a jehovisták, hogy hogyan le szoktak állítani a városban a kis füzetkéjeikkel, nem lehetett szabadulni tőlük, de valahogy eltűntek, már nem látom őket. Ma, kb. egy órája csengetett valaki, és esküszöm, ahogy itt ülök, jött a kislány, hogy két bácsi áll az ajtóban, nem ismeri őket. Jehovisták voltak.

Vagy pl. megérzem, mikor jön haza a párom, gondolok rá, és pár perc múlva nyílik az ajtó. Ő pedig megesküdött, hogy nagyon sokszor gondol rám munka közben, és már csörög is a telefon, én hívom.

Biztos most hülyének néztek, hogy találgatok. Nem vagyunk se hívők, semmi hülyeségben nem hiszünk. Másoknál is van ilyen?



2013. aug. 7. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint körülötted forog a világ. Mondd meg a neved, imádkozni fogok hozzád..
2013. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Agykontrollozol, csak próbálod más köntösben előadni magad, hogy jobbnak lásson a pasid mint ami vagy.
2013. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is gyakran előfordul, sőt, rengeteg emberrel, majdnem mindenkivel. Ezt hívják a vonzás törvényének. Nézd meg a Titok című zseniális filmet, és rájössz! :)
2013. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es, ha így lenne, már hallottál volna rólam, műsorom lenne valamelyik idi...ta csatornán LOL ja, és persze nem itt kérdeznék :)


2-es. Nem csinálok én semmit. Egyszerű, hétköznapi emberek vagyunk. Még mikor jött a szomszéd azzal, hogy reiki, vagy mi a rák, azt mondtuk: "hagyjad mááár!" Agykontrollal képes lennék befolyásolni dolgokat?


3-mas. Nemrég mikor egyik barátomnak beszéltem erről, adott ajándékba egy könyvet, a Titok c.-t, de még nem néztem bele. Ezen kívül ajánlotta a Vonzás hatalma c. könyvet is. De én valahogy szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal kapcsolatban. Ezért is fura, ami (már nem lehet véletlen) történnek.

2013. aug. 7. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Véletlennek hívják. A te életedbe több jutott. Nekem is sok ilyen van, nem csak személyekkel. Olyan is van, hogy egy szót életemben először hallok, és a következő napokban még legalább háromszor találkozok vele, holott addig soha. Vagy eszembe jut, hogy fel kéne hívni édesanyámat, hogy hozzon valamit a boltból, kezembe veszem a mobilt és már csörög is, hogy hozzon-e valamit. Nem szoktam ezeken rágódni, hogy miért lehet. Ez van, és kész. Megmosolyogni való véletlenek, amik jobbá tehetnek egy napot. Ennyi azt egész.
2013. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod szívat és direkt felhívja őket, hogy most jöjjenek :D
2013. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenek, mert véletlenek nincsenek. :) A 3-as válaszoló vagyok. Mondom, ez semmi más, mint a vonzás! Az ember akarva-akaratlanul is bevonzza az életébe azokat a dolgokat, amikre gondol.
2013. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ebben nem hiszek, ahogy te a véletlenekben nem. Sokszor gondoltam már a lottó ötösre, mégsem lett az enyém. Ha az lenne, véletlennek tartanám, nem magamnak köszönném, hogy de jó, amiért ilyen sokat gondolkodtam rajta és bejött. Hallottam már az említett könyvről és filmről de nem láttam, olvastam még őket, mert nem érdekel, számomra humbuk az egész. Szerintem aki hisz ilyesmiben sokkal nagyobb csalódások érhetik, amikor mégsem sikerül bevonzani azt, amit akar...
2013. aug. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 yuda ***** válasza:

Szia!

Most nem vicc, de ha tényleg működik, amit nem kétlek... :D

Tedd meg, hogy beszéltek rólam, hogy sok arany ékszer, lapka, tömbök kerüljenek hozzám, lehetőség szerin még ma.

Köszönöm és tisztelettel üdvözöllek!

2013. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!