Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Illik hármasban programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik hármasban programot szervezni így? /Apa, gyermek, volt feleség/ többi lent

Figyelt kérdés

A férjemnek es exfelesegenek van egy közös 12 éves lányuk! Az apa külföldön neveli a gyereket es az anyuka nagyon-nagyon ritkan látja a lányát! A lány nem akár szunidoben az anyjahoz menni egyáltalán, sőt meg beszélni is csak eroltetessel hajlandó! A lány inkább van velem, mint az anyjával pedig, csak most ismert meg! Az apa mindent megtesz, hogy lánya normálisan viselkedjen az anyjával, de semmi eredménye eddig! A nő újra akarja a férjét es lányát, ezért megtesz mindent! A lány elszolta magát, hogy az apa megígérte az exnek, hogy elmennek hármasban es csinálnak valami programot! Mikor kérdőre vontam az volt a válasz, hogy csak megakartam nyugtatni az anyját, hogy hagyja abba a sirast, amiért a lány nem akar maradni nála! Utána hozzátette, hogy es ha elmennek, akkor mi a problemam, hiszen nem fogja végig nézni, amíg a lánya egyáltalán nem lesz hajlandó beszélni az anyjával!


A kérdésem, hogy ti mit reagalnatok ebben a helyzetben? Illetve tanacsokat kérnek, hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Mert félek több lenne ebből mint családi kapcsolat helyre hozása anya lánya között! Vagy túl kombinalom es más így cselekedne es ez helyes, amit a férjem mondott!


Köszönöm!


2013. júl. 9. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a férjed már otthagyta azt a nöt, meg a gyerek sem akarna vele lenni, akkor mit kombinálgatsz?

A férjednek igaza van, elmennek valamerre hármasban, és amikor a gyerek nagyon nyügös, az apukával hazamegy, az anya meg a saját lakásába.

2013. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Muszáj volnék elfogadni, de ha bízom a páromban akkor nem is kérdéses az a kapcsolat már nem működött, és remélem tudja hogy nem is fog.
2013. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem szólnék/szóltam. A páromnak van egy 12 éves fia, voltak az exel közös programon. Teljesen normális. Igaza van a férjednek.
2013. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Attol tartok csak, hogy mivel az ex nyomul amennyire csak lehet, esetle. Ha jól érzik magukat együtt, nevetgelnek, sztorizgatnak a régi szép időkről, akkor esetleg a gyerek kedvéért lesz valami! Ezek szerint en vagyok csak ennyire féltékeny....
2013. júl. 9. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem szólnék, ez csak az ő dolguk!

A személyes véleményem pedig az, hogy egy ilyen szituációban egy hármasban eltöltött közös program nagyobb eséllyel ront a kapcsolaton mint javít.

2013. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En soha nem hagynam az exevel a nosztalgia veszelyes dolog.

Kozos program oke de en is megyek.

A 12gyerek mar erti mi a helyzet es konnyen manipulal.

2013. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszoló!


Mit értesz azalatt, hogy nagyobb eséllyel ront a kapcsolaton, mint javít a hármasban eltöltött program?

2013. júl. 10. 12:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyan nem az 5. vagyok, de:

"Mit értesz azalatt, hogy nagyobb eséllyel ront a kapcsolaton, mint javít a hármasban eltöltött program?"


A legtöbb elromlott kapcsolat esetén egy együtt töltött délután, stb. csak a régi problémákat hozza elö, és a nap végén mindenki fellélegzik, hogy végre, mert rájön, hogy nem véletlen mentek szét.


Mellesleg ha az ex próbálkozna is, nem hinném, hogy van olyan idióta, aki emiatt kockáztatna egy meglébö kapcsolatot olyanért, ami már régen sem müködött. Akinek meg ennyi elég, azzal nem érdemes neked kezdeni semmit.

2013. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, igen, pont úgy gondoltam, ahogy utánam is írták!
2013. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, bennem ez fel sem merült, hogy esetleg rosszul is elsulhet! Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!