Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodásom, hogy nem engedte 8napból 8szor látni a lányom?

Figyelt kérdés
A szétválás után külföldre mentem dolgozni,2havonta 8napra jövök haza.Eddig ha jöttem az exem mindig engedte látni a lányom amikor akartam.Most viszont benyögte ,hogy szombaton programja van a gyerekkel ,ne menjek.micsoda dolog ez ?Hogy képzeli,teljesen kiakadtam,vasárnap már nem is mentem.hogy tehette ezt velem?

2013. nov. 18. 17:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Lehet nem ilyen választ vártál, de mint független ember, én úgy gondolom, hogy nem várhatod el, hogy ők hozzád igazodjanak és rendelkezésedre álljanak abban a 8 napban. A te "hibád", hogy kizárólag 8 napban érsz rá a 365-ből, és ha nekik pont az a 8 nap nem jó (vagy akár abból csak egy), akkor ez van, ezt le kell nyelni és el kell fogadni. Nekik tényleg nem "dolguk" a te érdekedet nézni. Mondanám, hogy járj haza sűrűbben, de az nyilván nem megoldható. Viszont ha ennyire korlátolt ez a dolog, tényleg ne várd el, hogy nekik is jó legyen mindig, amikor neked jó.
2013. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem jogos a felháborodásod. Te mentél külföldre dolgozni, és nem várhatod el, hogy 8 napig haptákba álljanak neked.
2013. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
egyáltan nem jogos a felhábrordásod. és az is gáz, h ha 8 napból hatot mentél, egy nem jó, mert más dolga van, ami tk normális, mert miért kéne hozzád igazodni, akor utána bár lenne lehetőség amikor ők ráérnek nem mész. egy hülye vagy.
2013. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt úgy érted, hogy 8 napot voltál itthon, az első 6 nap minden nap láttad a lányod, a 7. napon nem, mert programjuk volt és te ezen úgy megsértődtél, hogy a 8. napon nem mentél el a gyerekhez?
2013. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
igen nem mentem mert szerintem ez bunkóság a részéről,tudja ,hogy ez a 8napom van ,miért nem máskor csinál programot?
2013. nov. 18. 18:04
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Milyen program volt? Lehet, hogy nem lehetett áttenni.

Mi van a többi 6 nappal?


A vasárnapról meg nem írok semmit. Felnőtt, felelősségteljes apa nem így viselkedik. Ha neked fontos hogy a lányoddal legyél, akkor nem a sértett büszkeséged győzött volna.

2013. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg fontos volt neki ez a program. Ezzel meg hogy nem mentél másnap csak magaddal csesztél ki és a gyerekkel. Ha az exedre vagy mérges(szerintem jogtalanul) akkor nem a gyerekkel és magaddal kell kicseszni.
2013. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Mehettem amikor tudtam és nem volt dolgom,én nem kérdeztem milyen program mert nem ez a lényeg hanem az,hogy miért akkor amikor itthon vagyok?
2013. nov. 18. 18:08
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Azért me az élet nem áll meg csak azért, mert te hazajöttél...
2013. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Legközelebb (van van lehetőség és persze kedved) menj el velük Te is!
2013. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!