Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvárja, hogy én és a...

Anyám elvárja, hogy én és a párom pénzeljük. Ha nem adunk neki akkor érzelmileg zsarol minket. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 13:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Vele nem lehet megbeszélni semmit!
2013. nov. 19. 13:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Érdekes anyuka mit ne mondjak, én anyum soha nem tenne ilyet, még kölcsön se kérne, sőt inkább ő adja, pedig én se lakok már otthon...mindig mondta, ha ő megöregszik és már nem tud magáról gondoskodni, inkább megöli magát, mint hogy nekünk kelljen gondoskodni róla...persze megölni nem fogja magát, de sose fog semmiféle segítséget kérni a büszkesége miatt és hogy ne legyen a "nyakunkon". Én nem adnék ha zsarolna.
2013. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor mégis szerinted mi a megoldás? Nem tudom, mit gondolsz, mit lehetne még tenni azon kívül, hogy beszéltek velük és nem adtok neki. Esetleg még eltehetitek őt láb alól, de itt írtak neked 1-2 járható utat, szerintem fogadd meg őket.
2013. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne adj neki és kész!Nehogymár Ti tartsátok el.
2013. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor nem adtok neki pénzt, és ennyi.


Tudom, ez nagyon ocsmányul hangzik, és le fogtok pontozni, de akkor is! Volt rá egy EGÉSZ ÉLETE, hogy teremtsen magának valami tűrhető egzisztenciát, ha nem sikerült neki, akkor ennyi... És nem hogy nullán lenne, hanem még mínuszban a sok rohadt hitellel, amit majd rátok fognak terhelni, ha meghal... Elég gusztustalan, nem?


És mégis mivel zsarol? Ez a "de én etettelek!". Hát nagy ügy... Mert te aztán baromira meg akartál születni... Ő vállalt titeket!


Nem vagy felelős érte, mert felelőtlen!

2013. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 eztsetudtad ***** válasza:

Pereje be a Bankot hogy nem szóltak neki hogy a hitelt vissza is kell fízetni...

Nálunk is ilyesi van csak durvább mi nem adunk mert a amit adtunk pl közüzemi tartozásra nem lett kifizetve így többé nem adunk nem fizetünk ki egy számlát 3 szor másnak föleg úgy hogy ott sem lakunk és van saját számlánk is.

Ha jól értem közmunkán van a párod ami egyébként sem túl jövedelmező így én azt javaslom NE ADJATOK

egyszer kétszer elmegy de ha mindig kap nem fog változtani semmin mert nem szórúl rá.

Élete végéig te fogod eltartani akkor mi lesz veletek?

2013. nov. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!