Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elmennétek ez esetben...

Ti elmennétek ez esetben kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk végérvényesen is összeköltözni, ő külföldön dolgozik, én a szüleimmel élek még.

A párom és persze én is szívesen elmennénk december elején 3nap 2 éjszakára kikapcsolódni, kettesben lenni stb.


Viszont a telken már fel van húzva a kis ház, de még tető nincs, ami persze kb 250.000ftból kijönne, mert más milyen fa anyag kell nekünk, ami fele árba kerül.

A pénz meg is van rá, már csak az erdészt várjuk hogy mikor lehet érte menni.

Most jön a fekete leves, anyunak mondtam hogy szeretnénk elmenni kikapcsolódni, először azt mondta persze milyen jó ötlet, majd ki bújt a szög a zsákból, hogy hát nem szórakozni kellene hanem a gatyát összehúzni, és mi hamarabb megcsinálni azt a házat!

Idén még éppen tető alá lehet majd rakni, de tovább ez úgy sem fog folytatódni már ezen a télen.


Most olyan kellemetlenül érzem magam hogy ilyet mondott, az egész kikapcsolódás meg lenne 40-50 ezerből!


Mit javasoltok, menjünk vagy még sem? Ezt még a páromnak nem mondtam el, nem akartam fel idegesíteni!


2013. nov. 19. 23:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha a 40-50 ezres kikapcsolódáson felül megvan a tető ára, akkor én elmennék. Egy dolog, hogy az ember dolgozik, gyűjti a pénzét és elkészül a ház, másik dolog, hogy közben eltávolodik a párjától, mert nem jut idejük/pénzük közös programokra. A tetőn felül idén már úgysem terveztek mást. Akkor most kapcsolódjatok ki, gyűjtsetek erőt aztán tavasszal folyt köv.

Sok esetet hallottam/olvastam, amikor a párok befejezték a házat, aztán beadták a válópert, mert rájöttek, hogy az egész már csak egy közös projekt volt. Elkészült, a kapcsolatból meg nem maradt semmi.

2013. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!