Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon rossz érzés lenne...

Nagyon rossz érzés lenne apámnak, ha nem hívnám meg a szalagavatómra, ballagásomra?

Figyelt kérdés

3 éve külön lakik tőlünk,alig érdeklődik felőlem.Néha kéthetente szokott jönni,de csak azért ,hogy mit vihetne még tőlünk el..


Azt hiszi,hogy nekem ez semleges érzés..pedig nem,rossz érzés ,hogy a saját apám lesza----r

.


2013. nov. 21. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, rossz érzés, ha érdekeled valamennyire is. De ne ezért ne hívd meg, ne bosszúból. Akkor ne hívd, ha nem akarod.
2013. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akárhogy is, de ő az apád, hívd meg, ha akar eljön, ha nem akar nem jön, ha meghívod, tiszta lesz a lelkiismereted és tudni fogod hogy te mindent megtettél. Hivd meg, onnantol az apadon múlik minden.
2013. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem érdeklődik felőled, akkor nem valószínű, hogy az érdekelné, hogy neked ballagásod van. Inkább csak te magad dédelgeted magadban a bosszút (megértem!), hogy ha nem hívod meg, akkor majd neki ez mennyire fog fájni, igaz?


Hívd meg, és ne várj el előre semmit. Ha eljön, akkor örülj neki (feltéve, ha nem cirkuszol, mint az enyém, csak azért, mert valami nem róla szólt), ha nem, akkor ez van. Legalább egy hiú reménnyel kevesebb lesz. Tudom, hogy fáj, az én apám is csinált hasonlóakat, tényleg fáj. Nagyon sajnállak. De hidd el - tasztalat -, jobb tudni a legrosszabbat, mint folyton bosszú forralni vagy várni a csodát. Csak annyit érsz el vele, hogy a magad dolgai helyett folyton apukával foglalkozol. Illetve: a hiányával és azzal a fájdalommal, amit a hiánya okoz.


Hívd meg, és részedről megtetted a magadét. Aztán ő lép.

2013. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést: ő mitől az apám? Csak azért mert megcsinált? Vagy egy önző g*ci, akit senki más nem érdekel magán kívül? A választ ezután magadban is meg tudod adni.
2013. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!