Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan állnátok hozzá ha...

Ti hogyan állnátok hozzá ha megtudnátok hogy anyud agyon csalta apud mikor még kicsi voltál?

Figyelt kérdés

amikor kicsi voltam anyu folyton csalta aput, volt hogy prostizott is úgy hogy apu nem tudott róla. apu nagyon sokat dolgozott, mindent megtett anno a családért. és anyum elhagyta egy másik pasiért míg apu dolgozott. apum nagyon szerete anyumat. de már rég elváltak még 6évesen. nekem ez nagyon rosszul esik hogy ezt tette vele.


kiváncsi vagyok más vélemyényére


15/L



2013. nov. 22. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a véleményem,hogy az a két szülő dolga.Ha nekem anyaként megfelel,akkor oké van,csinálhat bármit,szeretni fogom..bár én látod,alapból anyám vagyok.
2013. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Meg lenne anyukámról a nem túl szép véleményem, és az életbe nem tudna már nevelni, hisz ő milyen példát mutatott?
2013. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

apud jó ember lehet nem tehet szegényem semmiről. itt nincs mit szépíteni anyud volt a ... hogy is mondjam ... hibás. ha elváltak, remélem apuddal maradtál!

viszont ne itéld el anyudat sem, akármilyen nehez is próbálj meg szemet hunyni, nem a te dolgod hogy anyud mit csinál az ágyban. az legyen az ő dolga, ha szeret téged és foglalkozik veled, akkor onnantol nincs miről beszélni.

te hogy éled ezt meg?:/


sajnalom egyébként:/

2013. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
JOgos az érzésed, más is így lenne vele.Még szerencse hogy időben , magától elment a hűtlen anyu.
2013. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

A kérdés az, hogy ezt te HONNAN tudod? Mert ha apád (vagy az anyai nagyszülök) állítják, akkor még nem biztos, sok esetben eléggé torzítva állítják be a másik szülöt.


Mellesleg ez eleve kettejük dolga, nem a gyerekre tartozik.


AZ meg, hogy apud "nagyon sokat dolgozott", a legtöbb esetben annyit IS jelent, hogy anyukád egyedül volt minden családi és egyéb gonddal hagyva, apukád ebben nem segített neki semmit. Adott esetben éppen azért hagyta el öt, mert egyedül érezte magát apukád mellett.


Az éremnek nem csak egy, hanem két oldala van, és ahhoz, hogy valamit is meg tudj érteni, a másik felet is meg kell kérdezni.

2013. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jól nevelt megkaptam mindent tőle. de már akkor is. míg apum dolgozott meg rengeteg áldozatot tett a családért addig anyum mással volt a hitvesi ágyban.
2013. nov. 22. 22:25
 7/16 A kérdező kommentje:
megkérdeztem hogy anno miért mentek szét apumtól.
2013. nov. 22. 22:29
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem úgy ítéld meg anyukád, ahogy veled foglalkozik.


Kettőjük kapcsolata nem rád tartozik, és nem is tudhatsz mindent. Pl. lehet, hogy a sok munka közben volt némi romantikus kapcsolat a titkárnővel is apukádnak.

2013. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyot csalódnék benne!
2013. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
apum kemény fizikai munkát végzet. külföldön is sokat volt. és ő egyszer csalta meg. ahogy mondta a kapcsolatuk elején mikor egyszer összevesztek
2013. nov. 22. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!