Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért most 22évesen jutnak...

Miért most 22évesen jutnak eszembe amikkel kicsi koromban megbántottak?

Figyelt kérdés
Kisgyerekkori sérelmek, amik eszembe se jutottak évekig újabban egyre több jut eszembe, és most valamiért megint nagyon rosszul esnek, pedig nem nagy dolgok tényleg.
2013. nov. 21. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Ez már első jele az öregedésnek.
2013. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
agyrák
2013. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Változókor. Csak tippeltem.
2013. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok, 22 leszek és 1-2 éve kezdőött ez nálam, de az utóbbi időben a legerősebb, folyamatosan eszembe jutnak a kiskori dolgaim, hogy mikkel bántottak a szüléeim, az osztálytársaim és az a baj, hogy ezekkel együtt egyre nagyobb a gyűlölet is bennem ezek az emberek iránt. Olyan dolgok jutnak mostanában eszembe, amiket már rég elfelejtett mindenki, én meg most hányom a szemükre, hogy hogy viselkedhettek akkor úgy. :/
2013. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint normális vagyok! Nekem is mostanában jöttek elő a fájó emlékek, és a gyűlölet bennem is gyűlik....nagyon remélem, hogy sikerül kiküszöbölni ezt, elsősorban édesanyámmal lenne mit megbeszélni, de nincs annyi erőm....ez lesz életem egyik legnagyobb feladata...
2013. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
a molnár is normális
2013. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor énis pedig 12 vagyok!!
2013. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
te is molnár vagy?
2013. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, és egyes mozzanatok még nekem is bevillannak gyerekkoromból, szerintem ez normális. Bár esetemben elég "nagy dolgokról" van szó. De ez ilyen, a nagyobb traumákat egy ideig elnyomja az ember, védekező funkciók lépnek életbe, aztán ahogy nő be a feje lágya, úgy tudja egyre jobban feldolgozni a kis kori élményeket, fájdalmakat. És még ha fel is dolgoztál valamit látszólag, az nem azt jelenti, hogy el is felejtetted, a legkülönfélébb hatásokra bármikor eszedbe juthatnak.
2013. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, nekem is eszembe jutnak, sőt, most kezdem megbeszélni ezeket anyáékkal. Pl. kiskoromban hallottam őket szexelni és ez akkor nagyon megviselt, csak magamban tartottam. Na nem olyan rég elmondtam.
2013. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!