Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tiszta idegbeteg az anyám?

Miért tiszta idegbeteg az anyám?

Figyelt kérdés

Unom már hogy tök türelmetlen és idegbeteg, mindenért ordibál, meg úgy alapvetően időnként úgy beszél velem mint a kutyával. Múltkor arra szerettem volna rávenni, hogy vigyen el pszichológushoz, akkor is elkezdett itt kiabálni nekem hogy neki ilyesmire nincs ideje meg egy szart se ér az egész.

Miért nem tud velem normális emberi hangon beszélni, és kedvesen?

Aztán csodálkozik, hogy utálok itthon lenni (mondjuk az nem csak miatta van).

16/F


2013. nov. 23. 14:02
 1/2 A kérdező kommentje:
A másik meg az iskolai jegyek, annyira sokat vár el tőlem, nem bírja felfogni, hogy nem tudok olyan jól teljesíteni ilyen lelki állapotban, mint régen. Főbb tantárgyakból, ha 4esnél rosszabb jegyet kapok, alig merem neki megmondani már, mert kitudja akkor is mikor kezd el ordibálni szokása módján.
2013. nov. 23. 14:04
 2/2 gömbicica ***** válasza:

az nem szép, hogy ilyesmire nincs ideje(((

de pszichológushoz nem kell szülő szerintem.

iskolaorvosnak ha elmondod a gondodat, kérd, hogy segitsen, hogy pszicholgushoz tudj menni.

édesanyád türelmetlen, idegbeteg? biztos megvan rá az oka.

sajnos a mai világ nem kedvez az idegrendszernek.

pszichológus helyett sokszor jót tud tenni egy beszélgetés, ha valakivel meg tudod osztani a gondodat.

mivel egy kivülálló másképpen lát dolgokat, lehet, hogy az ő tanácsa is elég lenne Neked ahhoz, hogy ne legyen problémád :-)

rossz lehet kiabálos közegben otthon lenni(((

2013. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!