Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám idegbeteg! Mit...

Az anyám idegbeteg! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap délután amikor apával összebújva aludtunk akkor anya kirángatott a kanapéról és elkezdte mondani, hogy ne apának lotyóskodjak meg azt is megkérdezte, hogy "leszopni nem akartad?"

Erre kitört köztünk a veszekedés.


2012. jún. 29. 12:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

Te jó ég, komolyan ezt mondta??

Hát ez undorító...

Igazából nem tudom mit csinálj, kerüld el amennyire tudod :/

Hány éves vagy?

2012. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
66%
Hány éves vagy???
2012. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok


És tényleg ezt mondta. :(

2012. jún. 29. 12:18
 4/36 anonim ***** válasza:
80%
Az apukád mit szólt hozzá???nem vágta szájon???te szegény biztos féltékeny hogy téged legalább szeret....mert őt nem hiszem hogy lehet szeretni.
2012. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Apa leüvöltötte a fejét, de az nem segít.
2012. jún. 29. 12:20
 6/36 anonim válasza:
68%
Úr Isten.. Én elköltöznék onnan.
2012. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
72%

Az anyád tényleg nem teljesen százas. Hogy mit lehet vele csinálni? Azt sajnos nem tudom... Apád hagyja ezt szó nélkül?

Elhiszem, hogy jó a viszony az édesapáddal, de azért ilyen idős korban lehet nem kellene vele összebújva aludni, de, ha Nektek erre igényetek van akkor oké. Ez csak személyes vélemény. Én max. 6-7 éves koromig bújtam össze apával.

2012. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
Kövezzetek meg, de nem tartom helyesnek, ha egy 17 éves majdnem nő összebújva alszik az apjával...
2012. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
68%

Jaaj Istenem, felfordul már a gyomrom ettől a sok "nem tartom helyesnek/ez nem normális dolog" dumától.

Vannak olyan családok, ahol ez nem tabu, ahol a "majdnem nők" is ölelgethetik az apjukat meg a férfi szeretteiket. Ez csak nálunk ilyen szörnyű bűn, ahol minden férfi pedofil aki egyáltalán hozzá mer érni a saját gyerekéhez.

Fogadjátok már el, hogy nem csak az lehet a "normális/helyes" amit ti annak tartotok.

Lehet lepontozni, többre úgyse telik tőletek...

2012. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%
Hozzátettem, hogy ÉN nem tartom helyesnek, mint ahogy te meg igen. Kvittek vagyunk, sajnálom, hogy felfordul a gyomrod a sajátodtól eltérő véleménytől, így igen nehéz életed lehet...
2012. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!