Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet ilyenkor csinálni...

Mit lehet ilyenkor csinálni úgy hogy a szüleimnek és nekem is jó legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kiskoromba mindig játszottam a jógyereket, mert elvárták tőlem, soha nem keveredtem bajba, jók voltak a jegyeim, soha nem tűntem el hosszabb időre se semmi. Most 16 éves vagyok es tombol bennem az adrenalin. Most se rosszak a jegyeim, es most se vagyok balhés, de hiányzik valami. Egész eddigi életemben vissza fogtam magam és most ez kínoz. Gondoltam már sportokra/extrém sportokra de a szüleim egy fillért se áldoznának rá, szerintük értelmetlen időpazarlás.

Ezenkivül nagyon szeretek vezetni. Gondoltam már extrém gyorshajtásra, igazábol nagyon élvezném meg minden, de egyrészt féltem a többi ember épségét másrészt nem tudnék szüleim szemébe nézni utána.

Mit javasoltok mit tegyek? Vannak barátaim de nemigazán járok bulikba mert nem érdekelnek.

Szerintetek?

16/L



2013. nov. 23. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat mozogsz, rendszeresen, az jó a szervezetednek, ezt a szüleid is biztosan tudják. Én a helyedben megkérdezném, hogy nem járhatnék-e valamilyen küzdő-sportra, levezetnéd a felesleges energiáidat (a kamaszoknak sok felesleges energiája van), megtanulnád megvédeni magad, és még új barátokra is szert tehetnél. Ez túl sok jó érv, nem lehet figyelmen kívül hagyni. :)
2013. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan azt akartam írni, mint az első.
2013. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Nincs zsebpénzed amiből beiratkozhatnál? Vagy esetleg nézz utána neten, hogy van-e a környéketeken valami ingyenes sportolási lehetőség. :)
2013. nov. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!