Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gonosz vagyok amiért utálom...

Gonosz vagyok amiért utálom az anyámat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem felnőtt nő vagyok, tisztán látok, senki nem tud becsapni, egyedül el tudom dönteni hogy szeressem vagy sem!


Nagyon meg utáltam, másból sem áll ki csak a parancsolgatásból, nem csak most régen is ezt csinálta.

Állandóan csúnyán beszél, állandóan bánt engem is és mindenki mást körülötte!

Én őt soha nem bántom, de már ott tartok hogy megutáltam és nem tudok neki megbocsájtani, teljesen egy lelki nyomorultat csinált belőlem!


Sokszor azt mondta rám hogy kur va vagyok, 9 éves koromban is ezt mondta, sírva kellett reggel iskolába mennem, mert épp akkor is düh rohama volt.

Ez még mai napig is hallom hogy az vagyok, de elengedem a fülem mellett, mert tudom hogy egy buta nő, csak ilyen mélyre tud csak lesüllyedni, és csak sajnálatot érzek.

Volt hogy ennyi idősen oda hívott magához hogy adjon egy puszit, mire oda mentem szembe köpött, mostani eszemmel ezt viszonoznám, de akkor sajnos nem ezt tettem, pedig megérdemelte volna.


Amiért még utálom az az hogy az édesapám is sokszor alkoholba menekült, akár csak anyám, és olyankor volt itthon veszekedés, verekedés cirkusz, és sokszor megverette apámat az anyám a testvéreivel, volt itt még majdnem gyilkossági kísérlet is de ezt inkább már nem fírtatom.

ha bele gondolok nagyon rossz gyerek korom volt, de mindig megbocsájtottam, csak nem tudom miért!

Elegem lett belőle, egy életre, egy ilyen nő ne akarjon a közelemben sem tartozni mert nem tud mást, csak mai napig egymás anyát szidják, meg hogy d ögölj meg, rák egyen meg és egyebek.

Le írni is rossz, de hallgatni még inkább!

Nem tartozom ebbe a családba,én nem tudnék így beszélni a gyermekemmel a párommal sem.Utálom ezt már hallgatni, de hála istennek hamarosan elköltözöm innen és nem kell itt idegbeteggé válni, ami egyik legrosszabb gondolatom hogy ilyen nő váljon belőlem mint az anyám.

Aki ráadásul mindenkit lenéz, mindenki ku rva de ő magát nem nézi meg, holott róla is mondott apám olyanokat hogy a fülem majdnem ketté nyílt, és azt nem értem miért engem nevezett annak, mikor ő maga az!



Más is volt hasonló cipőben?

Úgy érzem egy ilyen nőtől jobb 500 km-re költözni, és nem engedni még az unokáját sem a közelébe.

Aki 10 perc alatt lehőz egy üveg sört, és ráadásul zúgiba


2013. nov. 24. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

cigány az anyukád ?

Tuti, hogy az... azok szoktak rákos jelzőket használni...


Nem.. amúgy egy angyal vagy. Költözz el.

2013. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A VÁLASZOM NEM...!
2013. nov. 24. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan mint az én anyám,de én még csak 15 vagyok.Szerintem nem vagy gonosz.
2013. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom anyud feszült, ideges, depresziós. Kiváltó okot mi lehet? Mennyi idős vagy?
2013. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Isten hozott a klubban... Az enyém ennyire nem durva, csak egoista végtelenül. Udvart-garázst csináltatott magának kb 4,5millából, de egy csokit sem ad az unokáinak. A fiai szakadt kocsin járnak, lakáshitelt nyögnek, ő havi szinten kb 40 matyit költ -nem italra, hanem cigire.... És ő a megmondóember, a Valaki, aki mindenkit mindenkivel összeveszít, mindenkit lenéz, kipletykál.

Én annyit tudok tenni, hogy kizártam őt az életemből. Hogy ezzel mit vesztettem? Egy stresszfaktort. Semmi mást.

Sok szerencsét neked is!

2013. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is majdnem hasonló cipőben járok,de nem akarom itt leírni...

Bolhából elefántot csinál, ha éppen a hajszálam lehull a kőre,már azért kinyír körülbelül, és egyre nehezebb ezt elviselnem,miközben ő sokmindent megtesz értem és a laza oldalát imádom,de olyan dührohamai vannak,hogy ha érzékeny lennék,nem tudom már hol lennék... 17/L

2013. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!