Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha a szüleim...

Mit lehet tenni, ha a szüleim már lemondtak mindenről? Segítsünk vagy hagyjuk az egészet?

Figyelt kérdés
Szüleimnél tavaly októberben kikapcsolták az áramot és azóta áram nélkül élnek. A vízdíjat a húgom rendezte ez év augusztusáig. Az áramdíjtartozást és a visszakapcsolási díjat én rendeztem még ez év júniusában. Apám azonban nem hajlandó visszakapcsoltatni az áramot, mert idézem: "-Én már nem fizetek semmit ezeknek a szemeteknek!" Nos valóban semmit nem fizet, se vízdíjat, se áramot, se szemétszállítást, gyakorlatilag semmit. Anyukám csak annyit mond: -Ne mondjátok apátoknak, mert nem szereti, ha mondják neki.
2013. nov. 25. 19:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Akkor megfognak fagyni télen, nem tudnak főzni, fürdeni, takarítani, belepi őket a szemét... szólni kéne nekik, vagy ha van miből fizetni.
2013. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Pszhiátria mindkettőnek,bocs! Ha van miből fizetni,csak ők nem akarnak,hagyni kell,éljenek úgy,ahogy az előző hozzászóló írta!
2013. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Megfagyni nem fognak, mert megvettük a tüzelőt télre. Viszont esténként ott ülnek a sötétben, mint a középkorban már több, mint egy éve és fontosabb az, hogy apám minden nap tökrészeg legyen, csak ne kelljen ellentmondani neki. Anyukám vélekedik így.
2013. nov. 25. 19:41
 4/25 A kérdező kommentje:
Hogy küldjem őket pszichiátriára? Semmi jogom ehhez és nem is gondoltam erre.
2013. nov. 25. 19:42
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Akkor hagyni kell őket. Ha nekik így jó, akkor úgy jó. Kész...
2013. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen, mi is itt tartunk.
2013. nov. 25. 19:45
 7/25 anonim ***** válasza:
ha nem lenne részeg folyamatosan faterod, akkor még azt is mondanám, hogy érdekes kísérlet.
2013. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
És anyukádnak jó így? Nem akarja elhagyni apádat?
2013. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

ok azok, akik megerdemlik egymast. ha anyukad nem kepes kilepni ebbol az allapotbol (gondolom extrem esetben tudnatok neki helyet adni), akkor semmit nem lehet vele kezdeni. apad alkoholizmusat is csak akkor lehetne kezelni, ha akarna, de nyilvan nem akarja.


sz*r helyzet, de a sajat eleteteket ne tegyetek tonkre miattuk. akarate ellenere senkivel nem lehet jot tenni.

2013. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Anyukám maximálisan megvédi minden helyzetben apámat. Tehát emiatt teljesen patthelyzet alakult ki, amit mindenki értetlenül néz, az összes szomszéd is mindig engem kérdez, ugyanúgy, mint én most titeket.
2013. nov. 25. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!