Mit csináljak anyuval?

Figyelt kérdés
Múltkor nem mentem iskolába(lógtam..) de nem a haverokkal vagy ilyesmi, hanem a nagymamámnál voltam. Anyu megtudta és azóta azt hiszi h valami bajom van az iskolával, hogy ott valami rossz történik velem ( Mert ebben az évben sokat voltam beteg.. mindenfélét elkaptam.) Anyu szerint ennek lelki okai is lehetnek és felakarom hívni magamra a figyelmet. Pedig semmi bajom az iskolával, jó tanuló vagyok, minden osztálytársam kedvel csak én nem annyira őket. Most nem tud megbízni bennem és szerinte nekem tökéletes gyerekkorom van, nem kéne ilyeneket csinálnom, állítólag ő tökéletes anya, de köze sincs hozzá. 40éves és 20 éves fiukkal találkozgat, közbe minket lepasszol a tesommal. Mindent leszól bármit szeretnék, bármibe belekezdek, szerinte úgyse sikerül. (fogyokura,új nyelv tanulás, sport...) Nyáron sírva könyörgött,hogy ne költözzek apához. Azóta ezt a beszélgetést hetente felhánytorgatja, h majd egyszer csak megint rázúdítok mindent. Mit csináljak? Elköltözhetek apához? 16/L

2013. nov. 28. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Miért mentél a mamádhoz tanítási időben? Ha valami baja van vagy ilyesmi akkor ok de ha csak úgy akkor igaza van anyukádnak. Ráadásul én a leírtakból úgy gondolom, hogy fontos vagy édesanyádnak mert ha nem lennél az akkor simán lepasszolna apátokhoz nem aggódna a kevés iskolába járásod miatt stb... Meg ki tudja milyen lenne apátoknál.lehet, hogy rosszabb. (persze nem biztos, hogy igazam van mert nem ismerem a családod se téged.) :)
2013. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beteg voltam, de anyu nem hitte el, mint ahogy semmi mast sem velem kapcsolatban. Kulon apukank van, anyu a tesommal nagyon joban van. De velem a legkisebb dolgokon is osszeveszik... ( mit veszek fel, hogy hordom a hajam, rend van e a szobamban..)
2013. nov. 28. 17:31
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne tegyél még egy lapáttal a tűzre azzal, hogy elköltözöl apukádhoz. Kapd el anyukádat egy jó pillanatában, és próbálj meg vele beszélni, hogy miért nem támogat téged semmiben, és mennyivel megnehezíti így az életed, mert számít neked a véleménye. Ez az ő egójának is jót fog tenni, és lehet, hogy elgondolkozik rajta. Aztán ha mégsem, akkor bírd még ki két évig, majd menj valahova jó messzire továbbtanulni.
2013. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha apád vállal s megfelel minimális követelményeknek (munka, lakhatás, stb. ) akkor elköltözhetsz hozzá.
2013. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!