Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi baja van anyának? 13/L

Mi baja van anyának? 13/L

Figyelt kérdés

Állandóan kosaras melltartókat vesz a szúnyogcsípésnyi mellemre,mondva hogy 'úgyis kelleni fog' Ezt honnan tudja? Meg azt is mondta hogy a mai világban alap hogy egy lány hord melltartót...De egy ilyen deszka mint én minek hordjon?Azt is szokta mondani hogy 'jé,xy-nak mekkora melle van'.

Miért mondja ezeket?

És minek vesz melltartókat?


2013. nov. 29. 15:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Idáig sose hordtál? Lehet, hogy így akar rávezetni, ha esetlek hadakozol ellene. Bizony, egy idő után muszáj lesz, nem csak mert haaaatalmas cicid van (vagy épp nincs :)), hanem mert elvárás, ez van. Persze nyilván a megfelelő méretet kéne választania... Bár hozzáteszem, a boltokban manapság mind ezek a fazonok vannak. Utána kéne járni.
2013. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csak toppot hordtam.

Légyszi,ne kezd már te is ezt hogy elvárás,mert minek hordjon egy lány/nő melltartót,ha nincs is mit tartani?

2013. nov. 29. 16:05
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Ő már látja benned a nőt! Lehet, hogy korán érő típus volt, aztán ezért. Bár mi innen a monitor túloldaláról ezt nehezen fogjuk megfejteni.
2013. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

Az a helyzet, hogy pedig az sajnos... Az én lányom egy évvel fiatalabb tőled, és ő bizony hord, mert sportol, és ott kell, közben meg rájött, hogy amúgy is előnyösebb, ha már nő a cicitek. Egyszerűen nem illő anélkül járni, nézz csak körbe! Persze ne most a mínuszokban :)

Sose zavart, hogy nő a melled és nem takarja semmi? Nem belédbeszélni akarom, Isten ments, csak nekem vhogy olyan természetes, hogy hordom, hogy konkrétan fizikai fájdalom lenne kimennem nélküle. Pedig nem lóg a térdemig, meg nem is nagy sajnos...

2013. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Az anyud nagy lányositani akar, ha nem akarsz melltartót hordani ne hordjál, hiszen minek szoritson, ha még nincs is méreted.En 30 éves koromig nem is hordtam és itthon sincs soha rajtam, mert egyszerüen idegesit, na jó de a melleim sem lógnak.
2013. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Mondom,csak sportmelltartót hordom,abból nem látszódik ki a bimbóm.

De most komolyan,nem néz ki röhejesen,mikor egy deszka csaj felvesz egy kitömött melltartót?

2013. nov. 29. 16:14
 7/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 29. 16:15
 8/34 anonim ***** válasza:
48%
Igen, van, akik kefejezetten idegesít. De az én egész lényem egy szabályrendszer, agyonszorított haj és mindent takaró minden, hát ez van. Szóval én hordom :) (Amúgy abban a korban vagy, amikor lassan a fiúk is elkezdenek nézegetni titeket, az viszont zavaró is lehet majd.)
2013. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
70%
Azért akar melltartót adni rád, mert gondolom átlátszik a mellbimbód a felsőkön, hiába kicsi a melled és ezt illetlennek gondolja a te korodban. Meg akaja előzni, hogy megjegyzéseket tegyenek rá, bámulják, mármint a mellbimbóidat. Mindenképpen méretre találó melltartót kellene hordanod, mert az is viccesen néz ki, ha jó pár számmal nagyobb, mint a melled.
2013. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
50%
MÉg mindig szigoranyuka vagyok: ja, a sportmelltartó jó! LÁnyom is olyat hord, az takarja, amit kell. Akkor egyetértek veled, kosarast akkor, ha van mivel kitömnöd :)
2013. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!