Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyának minden baja van, és...

Anyának minden baja van, és rajtam tölti ki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátomat eltiltja tőlem hogy nem jöhet hozzánk, mondja menjek én, de ha mondom hogy megyek a fejemhez vágja hogy tán viszket?!Ilyen kurv@ olyan kurv@ vagyok neki.Csúnyán beszél velem, a bátyámat isteníti.

Az a baja hogy nem segítek eleget, ő nem dolgozik, mindent megcsinál mire felkelek,vagy ha hazajövök a suliból.

Ha megkérdezem mit segítsek azt mondja semmit, ha nem kérdezem az a baj.Nem tudok rajta kiigazodni!


2011. dec. 23. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt kellene tudni, hogy a bátyádat miért isteníti. Talán itt van a megoldás.
2011. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
régen is istenítette akkor az volt hogy ő szerelem gyerek én pedig kényszer mert nem akart hűtőházba dolgozni
2011. dec. 23. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Kedves anyukád van:D Sose értettem, hogy miért viselkedik így valaki a saját gyerekével...
2011. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bánomisén ***** válasza:

Ezek szerint te vagy a megmentője, miattad úszta meg a hűtőházat. Akkor miért nem ugyanolyan kedves hozzád, mint a bátyádhoz? Érthetetlen...


Nem tudsz mit tenni, esetleg próbálj meg valahogy mégis többet segíteni neki, hátha megenyhül. Hétvégente biztos több időd van neked is, állj neki takarítani, vagy ilyesmi. Ha ezzel sem jutsz semmire, akkor fogalmam sincs, mivel lehetne, akkor anyukádban van a hiba.

2011. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem mondja, mit csinálj, akkor nézz körül, és mosogass el vagy pakolj össze, porszívózz, stb. Legalább támadási felületet nem tudsz adni.
2011. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szoba konyhás lakás,aligha férünk el ketten a konyhába vagyis őt zavarja ha törölgetem az elmosogatott edényeket és viszem a helyére....
2011. dec. 23. 23:21
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem baj majd kitalálok valamit, és nézhet!
2011. dec. 23. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Úr isten, anyukádnak dolgoznia kellene és társaságba járnia.

Ha nem vagyok túl indiszkrét, akkor kérlek, válaszolj ezekre a kérdésekre:


1.) Szokott anyukád simogatni, puszilgatni csak úgy magától? Elbeszélget veled jókedvűen bármilyen semleges témáról?


2.) Apukád veletek él-e? A bátyádnak ugyanaz az édesapja, mint neked?


3.) Van édesanyádnak megfelelő társasága, barátnője, barátai, akikkel megbeszélheti a gondját-baját?


4.) Esetleg anyukád nem riválist lát benned?


5.) Anyukádnak van-e valami súlyos betegsége?


6.) Hogyan isteníti a bátyádat?


7.) Kapsz-e a barátodon kívül szeretetet, törődést mástól?

2011. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1.) Szokott anyukád simogatni, puszilgatni csak úgy magától? Elbeszélget veled jókedvűen bármilyen semleges témáról?


Őszintén szólva szokott!!! :)


2.) Apukád veletek él-e? A bátyádnak ugyanaz az édesapja, mint neked?


Velünk él, és nem egy az édesapánk!

de apukám neveli 3éves korától fogva (már 26éves bár külön él 3éve)


3.) Van édesanyádnak megfelelő társasága, barátnője, barátai, akikkel megbeszélheti a gondját-baját?


Tapasztalatom szerint nincsen!Velem szokta.


4.) Esetleg anyukád nem riválist lát benned?


Talán igen!


5.) Anyukádnak van-e valami súlyos betegsége?


Nincs


6.) Hogyan isteníti a bátyádat?


Mindig ő a jó!Mindig hozzá hasonlít!Ő hozzá mindig kedves, velem pedig sokszor goromba!


7.) Kapsz-e a barátodon kívül szeretetet, törődést mástól?


Nem!

2011. dec. 23. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!