Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi baja van anyának? 13/L

Mi baja van anyának? 13/L

Figyelt kérdés

Állandóan kosaras melltartókat vesz a szúnyogcsípésnyi mellemre,mondva hogy 'úgyis kelleni fog' Ezt honnan tudja? Meg azt is mondta hogy a mai világban alap hogy egy lány hord melltartót...De egy ilyen deszka mint én minek hordjon?Azt is szokta mondani hogy 'jé,xy-nak mekkora melle van'.

Miért mondja ezeket?

És minek vesz melltartókat?


2013. nov. 29. 15:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne keseredj el, mindenkinek máskor kezd el nőni. Fogsz te még nagyobb melltarót is venni :)
2013. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

23-nak: hiába irigykedsz, nem olyan a mellem, hanem kb. ilyen, mint a második képen. [link] Még nincs gyerekem, akkor valószínűleg változni fog, de mivel a kérdezőnek sincs még, és egy ideig nem is lesz, fölösleges ilyen fotókkal ijesztgetned. Amúgy sok afrikai törzsnél ez a szépségideál, sőt, nyújtják is a mellüket, hogy ilyenné váljon.


(22)

2013. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Dehogy irigykedek, hál istennek nekem is nagyon szép melleim vannak. :) Csak mondtam, hogy így 30 felé már lehet ajánlatos lenne hordani, hogy sokáig ilyenek maradjanak, elvégre már nem vagy fiatal.
2013. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nekem is alig van A-s mellem, én azért hordok, hogy nagyobbnak tűnjön valamivel a mellem! Mindig a jó nagy szivacsosakat keresem, mert nekem már nem fog nőni magától...de amúgy itthon mindig leveszem, mert idegesít, utcára ki se mernék menni melltartó nélkül, mert elég égőnek érezném.
2013. nov. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!