Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen szülőkről?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek az olyan szülőkről akik megadják a gyereküknek az anyagi biztonságot, viszont a lelki dolgokkal nem foglalkoznak még akkor sem ha a gyerekük egyértelműen jelzi, hogy gondja van.

2013. dec. 4. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy valószínűleg ők sem kapták meg a szüleiktől a lelki törődést. De azért azóta már továbbfejlődhettek volna.
2013. dec. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Természetesen nem jó, hogy így van, de legalább az anyagi biztonság adott, képzeld el ha még az sem lenne. Én is úgy vélem, hogy velük sem törődtek sokat, azért érzéketlenek a problémára, vagy esetleg úgy vélik, hogy az adott dolgot a gyereknek is meg kell tudnia oldani, ettől önnálósodik. Ha konkrétan leírnád a problémát, jobban megfogalmazhatnánk a véleményt róluk.
2013. dec. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Vannak ilyen embertípusok is, akik "menekülnek" a problémák elől, a homokba dugják a fejüket, mert azt hiszik, akkor könnyebb. Valószínűleg otthon ugyanezt látták mikor ők voltak gyerekek. Az én szüleim is ilyenek (apukám már sajnos nem él), voltak de ettől imádtam őket! Én is szülő vagyok már, próbálok más lenni, és remélem hogy sikerül a gyerekemnek megadni a lelki részt is. :)
2013. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a kisebbik rossz. Vagyis még mindig jobb ez, mint az olyan szülő aki támogatni nem tudja vagy nem akarja a gyerekét, és emellett ugyanúgy nem foglalkozik vele..
2013. dec. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rafael Nátán válasza:
Sajnos nekem sem jutott szeretet a családomtól.A szeretet olyan volt mint a piros hó.Hol a nadrágszíj hol a fakanál.Mikor melyik,sajnos a mai napig szenvedek ez miatta a szeretet hiány miatt.Talán egyszer megtaláljuk a lelki nyugalmat és békét.
2013. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!