Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti kértek pénzt a...

Szülők, ti kértek pénzt a gyereketektől azért, mert otthon lakhat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
mint állat
2013. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha dolgozik és van önálló keresete, akkor elvárható, hogy beszálljon a rezsibe és a kajába. Főleg, ha nem gazdagok a szülők és a gyerek szórakozásra, felesleges ruha vásárlásokra stb. költi a pénzét.
2013. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Az attol fugg milyen az anyagi helyzeted.De en egyaltalan nem kernek,mert akkor O annal lasabban tudna onallosulni,penzt gyujteni sajat ellatasra,sajat alberletre/lakasra.
2013. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ. Ha berendezkedett arra, hogy velem fog megöregedni, akkor igen, szálljon be a rezsibe.

Ha félretenne, lakást akarna venni, akkor támogatnám, nem kérném el a pénzét.

2013. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Én nagyon nagyon szeretem az anyukamat de ebbol nagy vita volt otthon. 125 ezer a fizetesem.... ebbol azt mondta 40 ezret adjak neki havonta oda. Ez még oke, csakhogy csomo providentje van amit sajat hibajabol vett fel.

Fizukor odaadtam neki 40 ezret. 1 het mulva jott hogy elfogyott a penze adjak mar neki 30 ezret kolcsonbe. 2 het mulva megint kert 15 ezret aztan meg 1-2 ezer forintokat... mikor masodik honapja is ezt jatszotta mondtam hogy nem adok tobbet a 40 ezren kivul. Jott az orsibalas hogy o felnevelt stb ... en meg mondtam neki h nem az en hibam hogy o olyan dolgokra vesz fel provit amire 3 honap alatt osszeggulne a pwnz, neki azonnal kell nem szamit az 50% os kamat.

22/L

2013. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Ja es a "kolcsonoket" eszebe se jut visszaadni. En nem elverem a penzt.
2013. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Amig otthon lakik és van fizetése addig adjon bele a számlába de ezzel az a baj hogy egyik másik szülő átesik a ló tulsó oldalára mint ahogy előttem is irták
2013. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem még pici a gyerekem, de tőlem a anno nem kértek a szüleim, igaz jól ment nekik és úgy voltak inkább tegyek félre. Viszont a húgom meg olyan aki elveri a keresetét az utolsó fillérig, akkor anyukám fejében megfordult, hogy kér tőle pénzt a lakhatásért, de csak is azért, hogy tudtán kívül félretegye neki.

Szóval embere és helyzete válogatja

2013. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha beleférne a keretbe, én nem kérnék. Persze a külön igényeit, szórakozását, hobbiját nem fizetném, hanem csak az otthoni kaját és a rezsit.
2013. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Anyum nem kér, de bevásárolok általában, a saját számlákat fizetem. Viszont ahogy előttem is írták van egy halom felesleges providentes hitel anyám nevén, amit öcsémmel közösen fizetünk helyette.
2013. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!