Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magányos vagyok, nehezen...

Magányos vagyok, nehezen viselem, ezért szörnyű lett itthon a természetem?

Figyelt kérdés
Nincs valami sok barátom, akik vannak, azok sem érnek rá mindig, párom meg nincs, de ne is erőltetem ezt a dolgot. A szüleimmel kényszerülök lakni, mert még tanulok és csak diákmunkákat tudok végezni, amiért meg alig fizetnek, viszont velük nem jövök ki valami jól, állandó a feszültség, különösen apám és közöttem. Pár éve még voltak barátaim, viszont már nincsenek, mert a többségük elárult és megszakítottam velük a kapcsolatot, ezért sokszor ülök itthon, amit még így 2-3 év után se tudtam megszokni. Így állandóan feszült, ideges vagyok, mert mehetnékem van, de nincs kivel, egyedül meg hamar elunom magam. Amikor feszült vagyok, akkor pedig nem vagyok toleráns semmire, különösen apám dolgaira, mert nem elég, hogy nincsenek barátaim, de még ezt a szemét alakot is el kell viselnem. Hogy miért szemét, az egy másik történet, hosszú lenne leírni, úgyhogy csak annyit, hogy miatta volt pocsék gyerekkorom. Sok ember életét tönkretette már, ezért is nagyon gyűlölöm és ódzkodok tőle, mert eléggé egy sunyi alak. És minden délután az ő képét kell bámulnom, amikor régebben el tudtam menekülni a barátaimhoz. Most meg nem tudok. Barátokat kéne szereznem, de egyszerűen alig találok hozzám hasonló gondolkodású embereket. Viszont így egyedül meg szétmennek az idegeim. Változtatni fogok a sulin is, meg a munkán is, már rajta vagyok az ügyön és akkor lesz egy kis változás, remélhetőleg szerencsém is lesz és találok hozzám illő barátokat. De most nagyon elegem van. Megint összebalhéztunk és persze én vagyok a szemét. Ami sajnos igaz, mert egyszerűen képtelen vagyok toleráns lenni. Évek óta van ez a helyzet és nem tudom elviselni, se megszokni. Nagyon elegem van, ilyenkor gyűlölöm az életem. Legszívesebben most mennék a barátokhoz, mert szombat este van, de az az egy, aki nem hagyott cserben anno, tuti nem ér rá, mert mondta, hogy neki a szombatok nem jók. Más meg nincs. Egyedül lenni meg utálok. Kikészülök. Nagyon nem jó ez így.

2013. dec. 7. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

esetleg menj el valahova egyedül. egy moziba vagy egy koncertre. vagy holnap kirándulni. ezeket mind jó egyedül csinálni.


amúgy meg tényleg azon kell lenned, hogy el tudj költözni. nézz utána mennyi egy szoba most más diákoknál és próbálj annyi pénzt szerezni. Akkor egyből lesz pár ismerősöd is akikkel együtt laksz. Oda költözz be ahol szimpik.

2013. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerezz barátokat!:)


Nemed?

2013. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2013. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elgondolkodtattal, nekem vannak barátaim igaz nem sok, ezért én is sok időt töltök itthon. Én is ha belegondolok nagyon sokszor ingerülten viselkedek, főleg öcsém kérdez valamit, és épp olyan kedvembe vagyok már rá vágom reflexből "jó ne fárassz". Lehet nálam is ez a probléma. Főleg ha mondjuk egy péntek estére volt programok, valamiért lemondja az ismerős és akkor ott maradok hoppon és nem tudok kimozdulni.
2013. dec. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elsősorban tényleg az hozna nagy változást, ha elköltöznél. Legyél rajta az ügyön. A viselkedésed sem lenne ilyen, ha végre megnyugodnál, felszabadulnál. Próbálj meg meditálni, relaxálni, sportolni. Az hogy ilyen lett viselkedésed, az persze nem feltétlenül a te hibád, de attól függetlenül mások ezt nem tudják, és taszító lehet számukra. Lehet ezért nem találsz barátokat. A negatív kisugárzást megérzik az emberek. Tényleg próbálj megoldást találni, egy fontos célt, amit megvalósíthatsz, mert ez így tönkre fog tenni sajnos. Szurkolok neked!
2014. jan. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!