Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikeszit az anyam. Nem birom...

Kikeszit az anyam. Nem birom mar itthon, mashova nem tudok menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eggyataln nem szeretem az anyamat.O se szeret ezt a szemembe is megmondta hogy en csak megkeseritem az eletet,utal mint a sz*art es stb :):) mindent megcsinalok itthon takaritok,dolgozok(hosstess 16eves lany vagyok) hogy a penzetol se kelljen fuggnom de csak a leb*szast kapom es a negativumokat soha semmi dicseretet nem kapok.Can amikor nem alszok hogy masnap reggelre amire hazajon gyonyoru tisztasag legyen de csak azt kapom vissza hogy ez igy nem jo minek nyulok hozza,inkabb ne csinaljak semmit..Ha van baratom azthiszi mindegyikkel lefekszem egyetlen egy fiuval voltam ideaig azzal is 2evig voltam egyutt..De o aztmondja en egy k*urva vagyok stb..7eve bokszolok nem birja az idegrendszerem ezt a kikepzest..meg gyerek vagyok szeretetre van szuksegem!apukamhoz nemtudok menni sokat dolgozik egx szobas lakasban lakik..csaladbol mindenki kilove.nem tudom mit csinaljak..Verekedtunk mar ossze mert ugye nem hagyom meg regen tiszteltem szerettem hagytam de mostmar ebbol eleg volt nem egy kutya vagyok...:/
2013. nov. 10. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha bokszoló vagy üss vissza!
2013. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

1. Tanulj meg helyesen írni, mert ilyen ótvar paraszt stílussal az életben nem fogsz tudni kitörni otthonról. Nem bántásból, tényleg elég primitívnek tűnsz a válaszod alapján.


2. Mindössze 16 évesen lehet, hogy én is ribine nézném a gyerekem, ha már lett volna egy két éves kapcsolata (basszus, 12 évesen kezdted vagy mi?), és mostanában is mindig váltogatná őket - hisz te írtad, "ha pasim van".


3. Tudom, hogy nehéz, de tűrj és hallgass, mert úgysem tudsz mást csinálni. Ne verekedj, ne ordíts vissza, ne veszekedj, egyszerűen hagyd rá és ne szólj hozzá, így legalább beszélni nem kell vele, és nem generálsz több konfliktust.


4. Tanulj és dolgozz, hogy 18 évesen lehetőséged legyen lelépni egy távoli egyetemre.

2013. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Javítom: "a kérdésed alapján".
2013. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem egy internetes oldalon fog kiderulni hogy mennyire vagyok primitiv es mennyire tudok helyesen irni.Masreszt telefonrol irok es uton vagyok haza edzesrol..En nem tudok hogy tudod e de a mai vilagban en ezt nem hivnam ribinek hogy volt egy 2eves kapcsolatom..
2013. nov. 10. 15:53
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem az internetes oldal mutatja a primitívséged, hanem az a stílus, amivel itt le merted írni a kérdésed. Akiben annyi alapvető igényesség sincs maga iránt, hogy legalább megpróbáljon (!) normálisan fogalmazni, ha más nem, azért, hogy mások mégiscsak értelmezni tudják már a problémáját, az elég sokat elárul az ember személyiségéről.


Az, hogy te 13 évesen már pasizol, meg ennyi idős korodra már "többen" voltak, igenis azt jelenti, hogy elég könnyelmű a természeted, pedig mint magad írtad, te még csak egy gyerek vagy. Akkor meg miről beszélünk?

2013. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
leirtam hogy eggyetlen egy fiuval voltam akivel 2evig egyutt voltam.akkor hol van itt az hogy tobben??:DDDDDDD mondom gonolkozz el milyen vilagban elsz es nezd vegig a mai fiatalsagot.Egyszer vagy fiatal es azert mert leirtam hogy "ha van baratom" nem azt jelenti hogy nekem 20palim van egy heten...Neked is csak a kotekedes megy jatszod itt az okost de kozbe meg hulyeseget irsz le!nem azt kertem hogy kotekedjel azon hogy en hogy irok es hogy a szerelmi eletem kitargyaljuk!!!!!!! Anyukamrol van szo
2013. nov. 10. 16:19
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyszeru akie a lakas az diktal

Megszoksz vagy megszoksz

Anyad tiszteld mert egyszer te is az leszel es a lanyod is ekkora bunko lesz veled.

Viselkedj szeresd kerj bocsanatot beszlejetek kozossen rendezzetek a lakast.

2013. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád nem téged nem szeret, hanem az életét és amit kihozott belőle. A saját keserűségét meg azon tölti ki aki kéznél van, és aki nem tud védekezni ellene, mert mindenki más elküldené a fenébe. ez is az ő gyengeségét jelzi. Nem tud szeretet adni az akinek szintén nem jutott annak idején.

Te majd csináld másként.

2013. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sokszor beszeltuk mar meg a dolgokat,o is es en is kertunk mar bocsanatott. de ez csak rovid ideig megy bekeben,minden kezdodik elolrol.Sajnos en nem tudok szeretni egy olyan embert aki lenez,bant es nem szeret..lehet ez masnak megy de nekem nem
2013. nov. 10. 16:27
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

A telefon miatt írod már másodszorra, hogy "eggyetlen"??


Igenis, primitív vagy! Talán ez anyukád baja is veled...

2013. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!