Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan van...

Szerintetek jogosan van felhaborodva?

Figyelt kérdés

Tegnap nalunk volt a baratom, es mi elvonultunk a szobamba, mert nem akartunk a szuleim, es a hugom elott csokolozni..stb. Miutan elment anyu elkezdett velem kiabalni hogy mit kepzelek magamrol meg hogy en mit gondolnek ha o ide hozna egy pasit es elvonulna a haloba es bezarna az ajtot!

Am mikor itt volt a baratom akkor is folyton zavargott hogy nezzem mg ezt csinaljam meg azt...

Jogosan akadt ki anyum?


Ja, es 15 eves vagyok.


2013. dec. 8. 06:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-es. Koszonom
2013. dec. 8. 08:39
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Én azt nem értem hogyha azt megengedi,hogy barátod legyen akkor miért akad ki azon,hogy egymáshoz is értek?

Amúgy meg kérdezd meg tőle,hogy jobb lenne e neki ha valamelyik erdőben szexelné majd a pasiddal ahelyett,hogy otthon "szem" előtt.

2013. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

6-os vagyok.

Ó hát akkor valóban extrán próbál védelmezni téged. De örülj ennek, ez a szeretete jele :)

Beszélgessetek nagyon-nagyon sokat, hogy ő is megnyugodjon és ezáltal te is. Ez az egyetlen lehetőség mindkettőtök számára.

2013. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12-es ezt en sem ertem..
2013. dec. 8. 08:51
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Mit nem értesz ezen?

Melyik részét?

2013. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
Jajj bocs elolvastam...... :-D kicsit szórakozott vagyok ma!Kérdezd meg tőle miért van ez?Ha fél,hogy terhes leszel írassatok fel gyógyszert.
2013. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem fogalmaztam eleg pontosan..

En sem ertem hogy ha engedi hogy baratom legyen akkor miert akadki azon hogy egymashoz is erunk

2013. dec. 8. 09:05
 18/18 anonim ***** válasza:
64%

Nálam pont ez volt amikor annyi idős voltam mint te, a vége az lett, hogy szinte sosem voltam otthon, hanem mindig az akkori barátomnál voltam, anyukámmal meg az égvilágon nem tudtunk semmiről se beszélni, mivel nem alakult ki köztünk bizalmi kapcsolat.

Ha gondolod ezt nyugodtan mond el anyukádnak, hátha más anyuka észhez tér ettől:)

Egyébként én az 56 éves anyukával és nagymamával értek egyet leginkább. Természetes, hogy kettesben is akartok lenni, de beszélgessetek a családdal, is hagyj időt a szüleidnek, hogy megismerjék a barátodat. Vacsizzatok néha közösen, vagy hívd meg pár családi programra, de ne csak mindig a szobádban legyetek! Anyukáddal meg beszélgess sokat, légy türelmes vele, de el kell fogadnia, hogy már nem vagy kislány, hanem bizony kezdődnek a szárnypróbálgatások.

2013. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!