Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Fel eve elkezdtem komolyabban probalkozni egy lanynal, mert azt mondta, hogy olyan az idealja, mint en, mas vagyok, mint a divatkoveto emberek, es tetszett neki az egyenisegem is. Szoval fel ev jobban megismeres utan rakerdeztem, hogy mit erez irantam, akkor annyit mondott, hogy baratsagot, mert ket hete megismerkedett egy divatkoveto (pawa) sraccal, akire ha ranezek eltorik, es olyan egyenisege van, mint egy darab konek. Erre azt mondtam a csajnak, hogy legyetek akkor boldogok, szia. Azota nem beszeltem vele, annak ellenere, hogy hivogat, es allandoan ir facebookon. Ennyire ketszinuek tenyleg a lanyok? (tisztelet a kivetelnek)
2013. nov. 23. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, és tedd most félre a haragodat még ha nehéz is és akkor választ kaphatsz mindenre! Amúgy jogosan vagy rá dühös, mert hitegetett!
2013. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy két színű, csak épp maga sem tudja, hogy mit akar.
2013. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zotanbro ***** válasza:
szard le ezt a gyógyegeret :DD
2013. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legnagyobb büntetés az ilyen gyökér nőknek, ha összeszedsz egy fullos csajt (van esélyed rá), és szóba sem állsz ezzel többet! :) Majd megeszi a fene! :)
2013. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez a lany is 11/10 (szerintem), de ezzel dologgal nagyot csalodtam benne.
2013. nov. 23. 17:02
 6/9 zotanbro ***** válasza:
gondolom agyilag is 11/10
2013. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jol gondolod.
2013. nov. 23. 17:25
 8/9 zotanbro ***** válasza:
úgy látszik :D
2013. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja nagyon sok olyan nő van aki azt hiszi tudja mit akar... Igazából meg lövése sincs. A legtöbb ember amúgy sem tud saját magáról minden téren reális képet alkotni, csak úgy gondolják sokan.
2013. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!