Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a 17 éves lányotoknak a tudtotok nélkül volt abortusza?

Figyelt kérdés
A barátja szülei rendezték el valahogy, így 'titokban' maradhat. Mit reagálnál, ha egy ilyen dolog mégis kiderülne a gyerekedről?
2013. okt. 10. 22:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
10%
semmit.nagy lány.
2013. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
97%
Megdöbbennék, hogy mennyire nem tudok a lányom életéről semmit. Csalódott lennék, mert nem bízik bennem annyira, hogy egy ilyen dolgot elmondjon nekem.
2013. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
44%

azt gondolnám, hogy valahol valamit nagyon elcs.sztem, hogy nem volt bizalma hozzám.

vagy azt, hogy nem érdemeltem, hogy a gondos nevelésem ellenére ilyen ostoba legyen a saját gyerekem.

másrészt nagyon fájna, hogy pont az én lányom pusztított el egy másik embert. én inkább felnevelném az unokámat, minthogy megöljék.

2013. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%

Elgondolkodnék a kapcsolatunkon! Miért nem szólt nekem? Hogy hogy nem vettem észre rajta, hogy bajban van?

Ettől függetlenül egyetértenék vele, hogy nem tartotta meg.

2013. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%
A második válaszolóhoz csatlakozom. Természetesen magamban és a lányommal való kapcsolatomban keresném a hibát. Mert van.
2013. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
39%
...meg még másokhoz is csatlakozom, akik közben írtak...
2013. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

1-es, legyél te is olyan nagylány, hogy helyesen írod le.


szerintem a kérdező felnőtt nőket kérdezett, nem tiniket

2013. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%
Mit tennék? ...feljelentést az orvos és a pasi szülei ellen fiatalkorú veszélyeztetése miatt, a dokit meg még a kamaránál is bepanaszolnám...amint ezzel megvolnék, akkor elkezdenék azon gondolkozni, hogy mi a szart b@s.z.tam el a lányom nevelésében, hogy nem volt képes gumit venni és nem volt bizalma benne, hogy elmondja, hogy terhes
2013. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
Először is megdöbbennék hogy van egy 17 éves lányom. 35/F
2013. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék azon, mit rontottam el piszkosul a nevelésében? Rádöbbennék, hogy ennyire távol van tőlem a saját gyermekem! Ebből mi az ő hibája? Ha ennyire nem vagyunk bizalmas viszonyban, akkor milyen ez a szülő-gyermek viszony? Pici kora óta nagyon elcsesztem valamit... Meg ilyesmik jutnának eszembe...
2013. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!