Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 éves vagyok ésa szüleim...

18 éves vagyok ésa szüleim utálják a partneremet, össze is vesztünk emiatt, és kitagadtak a családból mit tegyek? Ugyanis 25 éves koromig kötelesek eltartani és emiatt feljelentést tehetnék, már olyan szinten elmérgesedett a helyzet.

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
miért is kötelességük eltartani téged???
2013. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Miért kötelesek eltartani?

Ettől nem lesztek jobb viszonyban, ha bármiért feljelented őket.

Miért utálják a partneredet? Adott rá valami okot?

2013. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Miert kotelesek 25 eves korig eltartani? A feljelentessel szerinted mi lesz jobb? Miert utaljak a partnered?
2013. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
18 éves vagy... költözz a pasidhoz ha tényleg olyan rendes.. dolgozz... NEM kötelesek eltartani téged.. nem is tudom honnét vetted ezt a baromságot... ha feljelentgeted őket akkor gondolj arra is hogy a lábadat nem engedik többet áttenni a küszöbön akkor se ha bajban leszel... de amúgy is miért jelentenéd fel őket??? ütnek vernek? nagykorú vagy... költözz el!
2013. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Már elköltöztem,és dolgozom is,mióta kijártam a középsulit!! De nálunk Szlovákiában ez a törvény van.Csak a személyes dolgaimat sem engedik,hogy elhozzam tőlük,és mindent én vettem magamnak a saját pénzemből,ezért fordultam ide,hogy valaki adjon már valamilyen érthető,normális tanácsot.
2013. dec. 12. 14:41
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Elárulom, nem kötelesek! Sőt! 18 év alatt sem kötelesek, csak akkor legfeljebb állami gondozásba kerülsz, ha nem látnak el rendesen a szüleid.

És nem kötelesek szeretni sem a partneredet.

Hogy mit tegyél? Vagy elköltözöl a "partneredhez", és hátat fordítasz a szüleidnek, és kitartott leszel (feltételezem se munkád, se jövedelmed), vagy velük maradsz, ők eltartanak, de akkor elfogadod az ő játékszabályaikat!

2013. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lienah ***** válasza:
Én nem értem a kérdést....
2013. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Homoszexuális vagy? Ők szokták használni a partner- kifejezést. Bár ez mindegy is, a lényeg, hogy nem kötelesek eltartani 25 éves korodig, és emiatt nem tehetnél feljelentést
2013. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó vagyok, nem írtad eddig, hogy nem Magyarországon élsz (tudod ez nem egyértelmű).

Akkor menj el a pároddal a cuccaidért.

2013. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, 6-os voltam

csak páran közbeírtak...

2013. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!