Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hazudott nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hazudott nekem, erre tegnap rájöttem és számon kértem rajta, kissé elmérgesedett a helyzet, kiabálásba csapott át.Én lennék a bolond? Én kezelem a helyzetet rosszul?

Figyelt kérdés

Igazából egy másik nő került a képbe, akit tagadott, de rájöttem, hogy méégis van-volt valami köztük, amikor már velem volt a barátom.

Többször rákérdeztem, hogy van-e valaki más mellettem, inkább legyen őszinte ilyen helyzetben, de mindig azt mondta, hogy nem, nincs senki más.

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy sajnos nem a legjobb úton jutottam az infókhoz, de kénytelen voltam most ezt meglépni.

Amikor számonkértem rajta, akkor még neki állt fejjebb.

Most akkor mi van?????


2009. jan. 8. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha melletted van más nővel kapcsolata, az már jelent valamit, a kérdés, hogy milyen az a kapcsolat. Mert ha felmerült úgy, mint egy nő, akivel jó lenne csókolózni, szexelni, vagy egyszerűen vágyakozik iránta, akkor tiszta sor.
2009. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia, állítólag csak volt mellettem, még a legelején, mikor állítólag kiforratlan volt a kapcsolatunk (a barátom szerint).
2009. jan. 8. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz!Hagyd ott a francba!A legelején se csináljon ilyet,ha valóban Téged akar!És ha le is bukik,akkor se balhézzon,hanem vegyen neked egy csokor rózsát,és kérjen bocsánatot,és ígérje meg,hogy ilyet soha többet nem csinál!Ez lenne a normális reakció!
2009. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer azt mondta a legjobb barátom, hogy ha én azt szeretném, hogy egy ilyen helyzetben nekem megbocsássanak, akkor én is bocsássak meg. Egyszer.


Ha úgy érzed, hogy a továbbiakban nem tudsz bízni benne, akkor ki kell adni az útját, ha meg tudsz bocsátani ez egyszer, akkor soha többé nem szabad az orra alá dörgölni.

2009. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

lehet hogy addig volt csak nője amig nem volt benned biztos hogy lesz veled valami ugyanis szex kell a fiuknak és a régivel meg biztos hogy volt legyetek többet eggyütt és szexeljetek többet ill egyáltalán

és akkor nem fog megcsalni sztem

ez a z általánosság de ha egy nő nem szexel akkor bármejik fiu félre lép

2009. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szeretnék megbocsájtani neki, de bennem van most az, hogy mi lesz, ha legközelebb is lesz ilyen.

Szóval ott van a HA.....?

Nem tudom, hogy mi lenne a jó....

2009. jan. 8. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki egyszer megcsinálja, akkor az többször is meg fogja csinálni. Feltételezem, hogy még nem vagy 20 éves, így javaslom, szakíts vele mielőbb és keress magadnak egy másik rendes pasit. Megéri hidd el!
2009. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én 23, ő 33 éves.
2009. jan. 8. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánatot kérek, de akkor meg pláne hogy hagy ott! Tapasztalatból mondom!
2009. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!