Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek, hogy elveszítem a...

Félek, hogy elveszítem a férjemet, ha kibékül a családjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromat évekkel ezelőtt kidobták otthonról, most az apja és a testvére ki akarnak vele békülni. Nagyon félek attól, hogy ha kibékülnek akkor a párom elhagy engem. Annak idején mi fogadtuk be és úgy jöttem vele össze. Ma volt nálunk az apja és a páromat kereste, de azt mondtam, hogy nincs itthon. Félek, hogy elveszítem!
2013. dec. 12. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Semmit ne tegyél. Nem kell mások kapcsolatát fúrni.
2013. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi elég ahhoz, elhagyjon, hogy kibékül a családdal, akkor ott eleve nem sok jövöje van.


Mellesleg ha megtudja, hogy letagadod az apja elött, akkor éppen te leszel az oka annak, hogy otthagy.

2013. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha csak azért elhagy, mert kibékül a családjával, akkor amúgy sem sokat ért ez a kapcsolat.

Felesleges letagadnod, egyrészt mert nem szép tőled, másrészt mert ha meg akarja találni a férjed a családja, akkor úgyis megtalálja ez nem tudod megakadályozni, meg ebben nem is neked kell döntened.

2013. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De még ha nem is költözik el akkor is sokat fog velük lenni. Legalább is így gondolom.
2013. dec. 12. 20:24
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
még szép hogy náluk is lesz ha kibékülnek.. végül is az apja meg a testvére.. nem???? ha engem letagadna a férjem a tudtom nélkül tuti összevesznék vele... majd én eldöntöm, hogy akarok-e békülni vagy sem...
2013. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mért gondolod, hogy elhagy, ha kibékül a családjával? Örülnöd kéne, hogy próbálkoznak, egyébként meg nem neked kell megbocsátanod az ő szüleinek, hanem a férjednek. Tényleg nagyon bízhatsz a férjedben és a kapcsolatotokban. Ennyire buta lenne a férjed? Ennyire irányítható? Ha tényleg elagy ezért, az téged, nem ért semmit a kapcsolatotok.Egyébként te is buta vagy, ha ilyeneket gondolsz.
2013. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De ők kitették az utcára, évekig nem tartották vele a kapcsolatot. Nem ér érdemlik meg, hogy a férjem kibéküljön velük.
2013. dec. 12. 20:35
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Miért, a te tulajdonod, hogy csak te döntheted el ki érdemli meg?
2013. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 manó1235 ***** válasza:
80%
de ha már keresik és békülni szeretnének akkor nyilvánvalóan megbánták és csak az apja meg a testvére inkább békességben legyenek mint haragban, nem hiszem hogy arra mennek hogy szétválasszanak titeket csak rendbe szeretnék hozni a kapcsolatot
2013. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Meg is érteném, ha vissza akarna menni. Uralkodni akarsz fölötte. Aranyketrecbe akarod zárni?
2013. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!