Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjuk el a családomnak,...

Hogy mondjuk el a családomnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kicsit tartok a reakciójuktól.Sosem kedvelték a páromat (idősebb nálam, az egész családja gazdag és ez látszik rajtuk), de idővel rájöttek, hogy tiltással és hasonló dolgokkal nem mennek túl sokra.

Állították, hogy csak a szex miatt van velem, kihasznál, megvesz (drága ajándékok, pénz, 17.szülinapomra autót kaptam) és szakítani fog velem.

Ennek ellenére évek óta együtt vagyunk, az ősszel eljegyzett.Az ő szüleivel én nagyon jól kijövök, az anyukájával 2-3 naponta találkozunk, elmegyünk ebédelni, kávézni vagy vásárolni és szinte mindent megbeszélek vele.

A szüleimmel viszont teljesen más a kapcsolatom, mondhatni felszínes...



2013. dec. 14. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nyudodtan állj eléjük és mondjátok el:D

Lehet az elején kicsit kiborul de előbb-utóbb el kell fogadniuk hogy szeretitek egymást:)

2013. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ne csak te mond el hanem a barátod is. Álljatok eléjük aztán kész.
2013. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
KIHASZNÁL?! Ha dob is, inkább jól jársz :D Lesz klassz gyerektartás, és a cuccok is maradnak, csak arra figyelj, hogy 5 éven belül az ajándék visszakövetelhető, ez esetben írasd anyura, gyerekre. Persze lehet, hogy most erre nem is gondolsz, de nem árt az óvatosság.
2013. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerűen mondd el. Nem biztos, hogy örülni fognak, de mikor megszületik az unoka, tuti, hogy meglágyulnak majd és élvezni fogják az unokázást.
2013. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó mekkora egy tahó vagy.
2013. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem irigyellek a szüleidért,ha náluk az a kihasználás,hogy a 17.szülinapodra autót kaptál.


Örülnék,ha így kihasználnának engem is.)


De ismerős,mikor nekem is pénzes barátom volt,akitől soki mindent kaptam az "édes anyukám" mindjárt próbálta az apámat a kapcsolatunk ellen uszítani.


Az irígy szüleidnek megmondod aztán kész.A barátodra ezek szerint jobban tudsz támaszkodni,mint rájuk és ez az egyik nagyon fontos dolog!

2013. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Újabb provokatív kamukérdés. Emberek, miért kell ennek bedőlni? :S
2013. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok

Most miért kell mindenkit lepontozni?!

Csak segíteni alartam ahogy a többiek is nemtudom mi a baj-_-"

2013. dec. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Én tudom,nekik nincsen ilyen gazdag barátjuk,akik nekik autót vesz és amíg ezt olvasták,addig besárgultak az irigységtől:)


(igaz nekem sincs,mégsem vagyok irigy)

2013. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igazad van:D

Nekem sincs kocsim de azért én se csinálom ezt..örülök hogy vannak még értelmes emberek mint te:D

2013. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!