Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha nem engednék a...

Mit szólnál ha nem engednék a szüleid hogy 21 évesen a pároddal töltsd az ünnepeket?

Figyelt kérdés
21 vagyok anya nem akarja engedni hogy 23 estétől 26 hajnaláig velem/nálunk töltse.párom 26 éves és külföldön dolgozik. 5 éve vagyunk együtt
2013. dec. 18. 10:34
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
59%
Közölném anyámmal, hogy akkor rám se számítson.
2013. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
97%

Mivel 21 évesen már 3 éve külön éltem tőlük,ezért nem érdekelne.

Ha meg 25 vagy 26-án amikor én mennék meglátogatni őket,akkor nem jöhetne a párom velem,akkor anyám így járt,én se mennék.

2013. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
28%
Akkor menjetek a párod lakásába! Én sem örülnék, ha a fiam barátnője velünk karácsonyozna. Más a második napon ha eljön, de hogy végig itt legyen nem igazán díjaznám.
2013. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
78%

Menjél akkor a párodhoz.

A szentestét én is a családdal töltöm, aztán majd utána vagyok a párommal. Amíg nem élünk együtt, addig így lesz.

2013. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 egytüneményvagyok ***** válasza:
39%
Ideje beszabályoznod anyukádat. Amúgy meg vegyetek ki egy szobát valahol.
2013. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
95%

Itt a nálunk szón van a hangsúly. Gondolom, a szüleiddel élsz, és szerintem nekik nem azzal van a bajuk, hogy együtt akarjátok tölteni az ünnepeket, hanem hogy be akarsz költöztetni a lakásukba 4 napra valakit.


Mekkora lakásban éltek? Lenne kényelmesen helye nálatok? Mi is a szüleimnél karácsonyozunk, de külön szobánk van, külön fürdővel, amit az egyik testvérem használ csak rajtunk kívül, a házban 4 WC van és két konyha, így nem zavarunk senkit, de egy kétszobás panelba nem vinném oda éjszakára a páromat.

2013. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem engedi? Mi a kifogása?

Szerintem nincs ebben semmi rossz. Anyukád inkább örülhetne, hogy otthon akartok lenni és nem máshol, vagy nem mentél ki hozzá külföldre.

Párod hol lakik, ha itthon van? Van lakása? Vagy szülőknél?

Esetleg ott tölthetnétek az ünnepeket.

2013. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
66%

5 évig mit tudtatok csinálni? Gondolom először rá se nézhettél. Mérd fel a helyzeted hogy mennyire függesz szüleidtől és ahhoz mérten cselekedj, ha tanulsz és eltartanak akkor jobb elgondolkozni azon hogy felejtős legyen-e a randevú

Amúgy meg én is ellene vagyok annak hogy valakinek van akkor arca hogy itthon a barátja/barátjőne, és elmegy inkább kintre dolgozni.

Tudod az ilyen kapcsolatokat a tervezett házasság/gyerek idejére, teljes mértékig érdemes megszakítani, és olyat keresni aki nincs a világ valamely más részén, hisz messze van azt hazudik amit akar, látszani meg nem fog rajta

5 év az eléggé sok idő sajnos ilyen fiatalon

21/F

2013. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk nem értem azokat a szülőket, akiknek gondot jelentene, hogy 2-3 napot a gyereke párja is velük legyen, főleg, hogy ezzel a gyerekének is örömet okoz. Szerintem teljesen mindegy, hogy a karácsonyi vacsorához plusz 2 szelet húst sütök ki. Ha pedig anyagilag lenne megterhelő, akkor megbeszélném a lányommal, hogy amikor bevásárolok a karácsonyi menühöz, süteményekhez, akkor valamennyit ő is fizessen bele, vagy pl. valamit megvesz ő, hozzájárul az étkezéshez. Pláne, hogy 5 éve vagytok együtt, azért nem hiszem, hogy ez egy olyan kapcsolat, hogy 2 hete járogattok, aztán úgyis szétmentek.. Nekem amúgy sem jelente gondot, ha a gyerekem párja nem dolgozna külföldön, hanem csak szeretne velünk lenni. Semmi olyan programot nem csinálunk, vagy semmi olyan különleges dolgot, hogy ne férne bele, hogy ő is ott legyen..
2013. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindenki szereti, ha "idegen" van náluk az ünnepek alatt. Kényelmetlen, sokba kerül, stb. Menjetek hozza, vagy az o szüleihez, ha engedik, vagy hotelbe.
2013. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!