Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem szeretném,...

Mit csináljak? Nem szeretném, ha a párom gyermekei nálunk töltenék az ünnepeket, de a párom ezért neheztel rám.

Figyelt kérdés

Az exe teljesen megbolondult mostanában (szakítás majd új kapcsolat) és folyamatosan, szinte naponta változtatja, a véleményét, hogy hol legyenek a gyerekek. Most éppen az a terv, hogy kell neki 3 hét pihi és adddig a gyerekek legyenek nálunk. A párom hétvégén utazik külföldre, mert a munkahelye kiküldte valami munka ellenőrzésére, még nem tudjuk azt sem, hogy itthon lesz-e az ünnepek alatt. Én ezért azt mondtam, hogy inkább ne jöjjenek a gyerekek, mert csak folyamatos veszekedés lenne belőlet, ezt már tapasztaltam az utóbbi 2 évben, pedig akkor csak 1-2 napokra jöttek, nem 3 hétre. A párom azt mondta, enyém a döntés, de mióta elmondtam neki, érezteti, hogy nem ezt várta.

Nem tudom mit kellene csinálnom. Ha átjönnek, akkor mindenkinek tönkreteszik az ünnepét, ha nem jönnek, akkor a párom húzza a száját. Mégis, melyik rosszat kellene választanom?


2013. dec. 9. 07:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
Mit csinalj? Ne állj ossze olyan pasival, akinek gyerekei vannak, ha nem vagy kepes oket elfogadni. Ennyi a titok.
2013. dec. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha a párod nem lesz otthon, akkor ne jöjjenek. Minek?

De ha otthon lesz, akkor hadd jöjjenek. Te anno úgy fogadtad el a párod, hogy vannak gyerekei. Ők veled szemben elsőbbséget élveznek. Ha szabotálod, hogy bármikor jöhessenek a gyerekeke, akkor előbb-utóbb téged fog kirakni az életéből.

2013. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Én elfogadtam őket, de úgy érzem nem az én feladatom, hogy neveljem őket, hiszen ott vannak a szüleik. A párom sem folyik bele a gyermekeim nevelésébe, mert azt mondta az az én és a volt férjem dolga.
2013. dec. 9. 07:36
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Nos, amikor apuka otthon van, legyenek ott a gyerekek. Amikor viszont nincs, nem a te feladhatod nevelni őket, maradjanak az anyjuknal.
2013. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Azért a kérdezőnek van némi igaza is.nem az ő feladata nevelni őket arra ott vannak a szülők.Ha a párod annyira akarja ott legyenek 3hétig akkor maradjon otthon a seggén aztán nevelje őket.Én sem vállalnám be.Azért más az ha apa otthon van és maradnak a gyerekek ott,vagy a felelősek eltünnek mint szűrkeszamár a ködbe.Húzza csak a száját ne törödj vele
2013. dec. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
18%

"A kérdező kommentje:


Én elfogadtam őket, de úgy érzem nem az én feladatom, hogy neveljem őket, hiszen ott vannak a szüleik. A párom sem folyik bele a gyermekeim nevelésébe, mert azt mondta az az én és a volt férjem dolga."


Úgy, tehát a TE gyerekeid ott lehetnek folyamatosan, de a párod gyerekeit nem szívesen látod?

2013. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Azért lássuk be nem mindegy hogy egy vagy két gyerekre felügyel egy felnőtt vagy 4-5 gyerekre. Mivel többes számban beszélsz a saját gyermekeidről és a párod gyermekeiről is így egyáltalán nem csodálkozom főleg hogy nem csak 1-2 napról van szó hanem kapásból 3 hétről. Ha a párod együtt akar lenni a gyerekeivel karácsonykor akkor ne meneküljön külföldre. Írom ezt úgy hogy 3 gyerekes édesanya vagyok. Mond meg neki hogy nem bébiszitternek szegődtél mellé hanem pár ként.
2013. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Naa azért 2-3 nap oké,még az apa nélkül is,de 3 hét azért durva,főleg úgy,ha nincsennek valami jó viszonyban. Az anyuka lepasszolja,az apuka is,még ha akaratán kivűl is,és gondozza,legyen egy "idegen" nő a gyerekekkel? Ezt senki nem várhatja el! Még ha teljesen jól kijönnek,akkor sem...szerintem. Tény és való,a ffival,el kell fogadni a gyerekeket is,na de kérem,nem úgy,hogy a hölgy nyakába szakadjon hetekig a gondozásuk,nevelésük a gyerekeknek!
2013. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha a párod otthon lesz, akkor jöhetnek a gyerekek, ha nem akkor nem. Ha ott lesznek a te gyerekeid plusz még az övéi, akkor azt egyedül tényleg nehéz lesz kivitelezni, pláne ha az övéi nem fogadnak el még, és nem fogadnak szót.
2013. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Mond meg a párodnak, ha itthon lesz köjjenek a gyerekek, ha nem lesz itthon akkor nem lenne célszerű. Gondolom a gyerekek szeretnének az apjukkal is lenni az ünnepek alatt, nemcsak veled.
2013. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!