Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa azt mondta ha januárba a...

Apa azt mondta ha januárba a félévibe lesz kettesem akkor nyári szünetig elveszi a laptopom és a telefonom. Szerintetek megérdemlem vagy túlzás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 09:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
egyáltalán nem tartom túlzásnak
2013. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
10%

Túlzás..

Legalábbis szerintem, ha lusta vagy és azért lesz kettes akkor más, de inkább kettes legyen mint egyes... Én már megmondtam a szüleimnek hogy néhány dolog 1es lesz nekem és nem haragudtak annyira mert majd kijavítom, de nekem nem azért lesz 1es mert nem tanulok hanem mert hamar elfelejtem, és a tanárok se a legjobban magyarázzák, sokszor nem is foglaltunk össze meg ilyenek. Szerintem magyarázd meg neki valahogy.

2013. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
A mobilt nem venném el, max. korlátoznám a netet, vagy lemondanám(amennyiben tudsz netezni a telefonodon). Kicsit erősnek érzem ezt a fajta büntetést.
2013. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Inkább arra kellene törekedned, hogy ne legyen kettesed, mintsem hogy mi lesz veled 5 hónapig a kütyüid nélkül. Hasonló helyzetben te hogyan próbálnád ösztönözni a gyerekedet a tanulásra?
2013. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen igaza van.
2013. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Pendulum92 ***** válasza:
84%

Én lettem volna anno legjobban elkeseredve, ha lett volna kettesem suliban. Egyetemen már más, de ott még nem nehéz összehozni egy legalább 3-ast.


Nem is kellett unszolni sem, hogy tanuljak.

2013. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Igaza van. Nem tudom, hogy általánosba vagy középiskolába jársz, de ott rohadt egyszerű összekaparni egy 5-öst.
2013. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Pendulum92 ***** válasza:
65%
Ezt nem értem amúgy néhány nálam fiatalabba, hogy nem érdekli semmi, csak hogy legyen facebook, meg bulizás, haverok. A facebookon élik az életüket. Gondolom ezért fáj a kérdezőnek az apja terve.
2013. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ. Ha azért vagy kettes, mert folyton a neten lógsz - mondjuk szélsőséges esetben még órán is! -, akkor teljes mértékben megalapozott a "büntetés". Ami gyakorlatilag nem is büntetés, hanem a már-már beteges függőségedet hivatott orvosolni a saját érdekedben!


De, ha más oka van, pl. beteg vagy, és ezért nem tudsz tanulni, vagy valami nagy iskolai gondod van, akkor inkább ezekkel kellene foglalkozni, és nem büntetésen agyalni, mert akkor úgysem lesz semmi értelme.

2013. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Hiába pontoztok le, vegyétek el a gyerekeitektől ti a mobilt, aztán ha baj van, ne tudjátok elérni egymást!? Inkább a net megvonás, mint a telefon, pláne amennyi veszély leselkedik ma a gyerekekre. Ti nem néztek híradót? Mindegy is..
2013. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!