Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az anyám ver és utál azért...

Ha az anyám ver és utál azért mert érzékeny gyerek vagyok és a gyermekvédelmishez elmegyek mert naponta üt akkor áthelyeznek másik családhoz vagy intézetbe?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt csak végső esetben,de gondolom már maga a hatósági beavatkozás vele szemben visszafogná.
2013. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem tudsz idősebb rokonoktól, tanárodtól segítséget kérni?
2013. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Tudomásom szerint minden kiskorú kérvényezheti a gyámhatóság alá való kerülést. Állami gondolzásba kerülsz, ha nincs olyan közeli rokon, aki vállalná, hogy a gyámod lesz.
2013. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

...és szerintem nyugodtan menj el,mert én a mai eszemmel már ezt tettem volna,ha annak idején tudom,hogy van ilyen.


Sosem felejtem el,mikor az apám úgy neki esett a fejemnek valami modvacsinált okkal,hogy véres lett és reggel az iskola előtt pont akkor ment el autóval,mikor mutattam a többi gyereknek a sérült fejemet.


Na ezt pont meglátta odahívott magához és elfojtott hangon valamit mondott,hogy ne mutogassam.Azt hittem,ha hazamegyek megöl.De nem ez történt,hanem vagy 1 évig nem mert megütni.


A mai felnőtt eszemmel már tudom,hogy iszonyatosan be volt sz@rva,hogy megmutatom a tanároknak is,akik intézkedhetnek.

2013. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

A lepontozásomból ítélve látom elég sokan verik a gyereküket vagy legalábbis úgy érzik a szülővel szemben ezt nem lehet megtenni...


Hát gratulálok és szégyelljétek magatokat...ha elfajul a dolog folyamodj nyugodtan hozzájuk.


A mailjük.: macsgyoe.hu (Magyar Családsegítő és Gyerekjóléti Szolgálat) 41/N

2013. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először is keress egy közeli rokont, aki befogadna és csak utána forduljatok együtt a hatóságokhoz. Fontos, hogy anyukád ne tudjon erről az egészről semmit, legyen neki meglepi.
2013. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már vázolták a helyzetet.

A családbavaló kerülésed csak akkor garantálható, ha találsz egy rokont aki a továbbiakban vállalná a nevelésed.

Kamaszok az esetek nagy részében intézetbe kerülnek, nem pedig nevelőszülőkhöz.

2013. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!