Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy ha egyedül...

Miért van az, hogy ha egyedül vagyok itthon minden megcsinálok magamtól, de a a szüleim itt vannak akkor semmit nem csinálok meg csak lustulok?

Figyelt kérdés
Ha megkérnek valamire is visszautasítom mert önbizalom hiányos vagyok ,ha eddig megcsináltam nekik valamit akkor nem kaptam pozitív érzést utána miattuk. Viszont egyedül minden megcsinálok, mosogatás, törölgetés, főzés ...
2013. dec. 23. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aricez a duma hogy azért nem csináltok semmit mert nem kaptatok érte dicséretet... ;) Ti hányszor köszöntétek meg anyátoknak hogy életetek folyamán főzött-mostt-takarított rátok? Na hányszor? Fogadok egyszer sem de azt elvárjátok hogy ha 1x megcsináltok valamit akkor az egekbe magasztaljanak titeket? :))) Ha odajuttok 1x hogy csináltok valami házimunkát akkor jusson eszetekbe, hogy jesszus anyám egész életében ezt csinálta és legyetek néki nagyon hálásak :)
2013. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezekkel én is így vagyok. Jobb egyedül háztartási munkát, vásárlást, hobbit, egyebet végezni, senki nem szól, 2 palacsinta közt, hogy hééé gyere ezt nézd meg! Vagy rántásnál, hogy na ez meg itt micsoda, nézd meg!!! Vagy takarításnál megy a porszívó, azt dumálnak de semmit nem hallok.


Egyedül meg elvagyok elmélyedek a gondolataimba és még gondolkodom kész is vagyok mindennel, senki nem szakítja meg a beszélgetésemet önmagammal.

Ja és egy fontos dolog!!! És úgy szól a zene ahogy én akarom, ha nem akarom nem szól!


Mikor meg mindenki itthon van akkor tele a konyha, nem lehet felmosni, mert járkálás van, takarítás hangos, bla-bla-bla, de gondolom tudjátok miről van szó.

25/N

2013. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tök fura, én már 40 éves vagyok, de ugyanez van velem. Ha a férjem itthon van, nincs kedvem semmihez, tök fáradtnak érzem magam és csak ülök a gép előtt. Mert ő is ezt csinálja. De ha egyedül vagyok itthon, akkor meg van energiám mindenre, néha félelmetes mennyiségű dolgot csinálok egy nap alatt. És nem értem miért, mert szeretem a férjemet, nem félek tőle, boldogok vagyunk együtt.
2014. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!