Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám fél egyedül itthon? Mit...

Anyám fél egyedül itthon? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostoha apám 2 hete ment ki külföldre dolgozni szóval nincs itthon. Én esténként meg hétvégén sos vagyok itthon most azért voltam mert beteg voltam. Ma ki akartam menni de anyám mondta, hogy maradjak már itthon vele. Kérdeztem, hogy miért de csak annyit mondott hogy mert. Tuti fél, péntek este elmentem a boltba és már várt. De nem akarok itthon lenni. Most ezt fogjuk csinálni? :S

18/F


2013. febr. 12. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan dolgodra. anyukádnak most szokatlan ez a nagy magány, de majd megszokja, nyugi.
2013. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tipikus fiús anyuka. foggal körömmel kapaszkodik beléd, mert most te maradtál férfi a háznál. ne hagyd ezt neki, neked nem az a dolgod, hogy pesztráld
2013. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fél, talán a magány miatt rátör egy kis depi. Gondolom apád sem ült napi 24 órát otthon, szóval most inkább magányos lehet.
2013. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem legyél vele őszinte és kérdezz rá, hogy miért van ez?

És legyél kicsit türelmes. Biztos változni fog ez.

Én is kb. 4 hónapja léptem ki egy 5 éves kapcsolatból, ekőször meggajdultam itthon, most egy ideje már két hónapja kb. tökéletesen élvezem az egyedüllétet.


Bár, nekem nincs gyerekem és nem vagyok nő :D

2013. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez betegség, és nem múlik el magától. Mondjad anyukádnak, menjen el a háziorvoshoz. Kísérd is el. Kap rá gyógyszert, és a többit majd intézi ő maga. Ő is ott volt melletted, ha bajod volt, anno...

2013. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is félek itthon egyedül, és nem hiszem, hogyha elmegyek a háziorvoshoz, az ad nekem két szem pirulát, amitől hipp-hopp elmúlik. Talán anyukáddal kellene beszélned erről, mert egyenlőre csak úgy gondolod, hogy fél.
2013. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!