Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja anyám rám erőszak...

Miért akarja anyám rám erőszakolni mindenáron az akaratát?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, és anyámnak nem szimpatikus a párom, akivel 5 éve vagyok. Mindenáron azt akarja h hagyjam ott, és keressek mást. És hajszol az unokáért. De én jól érzem így magam. Képes lenne karácsonykor is elzavarni otthonról mert nem engedek ebben a kérdésben...az ajtóból kérdeztem vissza, hogy "biztos, hogy menjek?!" Erre mondta, h ne... Miért nem fogadják el bizonyos anyukák a fiúk döntését?

2013. dec. 24. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen ezt komolyan itt kell megvitatnod? ezek után nem csoda ha beleszól a dolgokba.
2013. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 kovpet ***** válasza:
100%

""biztos, hogy menjek?!" Erre mondta, h ne"


Erre te meg: DE. És majd jövőre gondolkodsz, mielőtt piszkálsz.

2013. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
TurbóRieder24: nem kritikát kértem, hanem értelmes hozzászólást.
2013. dec. 24. 15:54
 4/19 A kérdező kommentje:
Az alap kérdés ez: "Miért nem fogadják el bizonyos anyukák a fiúk döntését?" - a többi csak körítés...
2013. dec. 24. 15:55
 5/19 anonim válasza:
100%

Én ezt másként kezelném: "Senki nem kérdezte, hogy tetszik-e neked. Nem a te párod, nem neked kell szeretni. Ha nem tetszik, maradj egyedül én meg boldog leszek vele."


Ezt mondanám neki. Ennyi. Ha 34 évesen ennyire nem vagy képes, az finoman szólva is szánalmas. Semmi köze hozzá, ki a párod.

2013. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azt, hogy szánalmas lennék, azt kikérem magamnak. Ezeken a körökön túl vagyunk. A kérdés még mindig a "miért"-en van. Miért nem fogadják el bizonyos anyukák a fiúk döntését?
2013. dec. 24. 16:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Mert nem bírja elviselni, hogy függetlenedni akarsz-tőle.
2013. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ilyen. 18 évesen elköltöztem otthonról, utána nemigazán tudott pattogni. Volt, hogy félévig nem is beszéltem vele, telszámomat megváltoztattam. Tegnap felhívtam, és nagy kegyesen kijelentette, hogy jó, hát akkor ő nem szól bele az életembe. Mondtam neki, hogy nem is tud, szóval nagyon jó fej. :D


Amúgy, nemtudom az enyém sem érti meg, hogy nem kívánok részt venni a kirakati műsorozásban, problémagyártásban, színjátékokban, amit ő "családi" életnek tart.

Egyszerűen nem fogja fel valamiért, hogy van más is, mások máshogy élnek, és nem vagyok vevő a hisztijére.


Mert szerinte tartozom neki azért, mert megszült. Szerintem meg ő örülhet, hogy megszülettem. :D De tényleg, mindíg hisztis, idegbeteg nő volt, én nagyon nyugodt... de míg vele éltem, sikerült olyan szinten kiidegelnie hogy mai napig figyelnem kell magamra, hogy ne legyek hülye.


Nehéz ügy, de van ilyen.

2013. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Meg kell értenie, hogy ha te a Gonosz Keleti Boszorkánnyal akarsz együtt élni, mert ővele vagy boldog, akkor élj a Gonosz Keleti Boszorkánnyal, és fogadja el, punktum. Amúgy mi a kifogása?
2013. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A kifogása az, hogy a párom nem szülhet nekem gyereket. Ebben azonban az a poén, hogy én is örökbe fogadott gyerek vagyok, mert anno neki sem lehetett gyereke.
2013. dec. 24. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!