Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális ha az anyám...

Az normális ha az anyám veszekedés közben ilyeneket mond neken? (Többi lent)

Figyelt kérdés

pl.: féreg, pondró, szarcsimbók, kis senki, kis hülye, elcseszett, b#szatlan p#icsa.

Amikor apám megpróbál megédeni így hivatkozik rám "ez" vagy "kis izé".

Ráadásul még csak mem is komoly bolgokon veszekszünk hanem pl.:elfelejtettem mosogatni vagy rossz jegyet kaptam vagy rendetlenség van a szobámban.

De a legjobb az a ma reggel volt: Nem akartam reggelizni mert nem volt étvágyam. Elre jön hogy "nem tudom ki cseszett el..., "te idióta... stb.

És amikor apám megpróbál megvédemi akkor úgy tesz mintha nem is sértegetett volna holott õ is ott volt.


2013. dec. 21. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Az ilyen h*lye asszonyoktól, persze hogy normális, többet nem is várhatsz el, nekem hasonló jókat mond: sz*rházi mocskos, idióta majom, b*zifejű

21/F

2013. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Jaj,szegénykék!

Ez egyáltalán nem normális viselkedés! Soha nem tudnék ilyeneket mondani a kisfiamnak,de nekem sem mondott soha édesanyám ilyeneket! Volt h.veszekedett velem v.az öcsémmel,de minket semmilyen jelzővel nem illetett!

2013. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
És még egyszer sem csúszott ki a szádon, hogy "mekkora mázli, hogy tőled örököltem?" Milyen anya az ilyen?
2013. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mondanak ilyeneket, főleg anyám, hogy büdös görény, szemétláda és társai. De főleg a görény, az nagyon megy. Meg a k.u.r.v.a anyád. Ilyenkor mindig mondom neki, hogy magadat k.u.r.v.á.z.t.a.d le:DDDEttől meg még idegesebb lesz :D
2013. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

valószínű azért beszél így, mert ő a baxatlan

beszélj apáddal

2013. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!