Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ebben az...

Ti mit tennétek ebben az élethelyzetben, ha kiderülne, hogy halálos beteg a fiatok?

Figyelt kérdés

Adott egy középkorú édesanya és a 25 éves fia, akik már azóta nem tarták a kapcsolatot, amióta a fiú 18 lett. Kölcsönösen nem is akarnak hallani egymásról, előzmények lényegtelenek. Az a "poén",hogy az anya jónevű, okos kutatóorvos, elismert eredményekkel, de szégyenli a fiát, aki egy "futó" kalandból született neki. Azóta van férje, kiegyensúlyozott házassága, gyereke csak "az" az egy, aki gyakorlatilag számára már nincs is...


Ekkor egy nap az édesanya váralanul megtudja, hogy a fia halálos beteg. Nem tőle tudja meg.


Mit tennétek a helyében? (Nem fenálló eset, csak 1 kérdés).



2013. dec. 24. 17:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az anyának nem a mostani férje a fia apja, róla sem beszél, ahogyan a fiát sem szívesen hozza szóba, ha nem muszáj. A férje nem is ismeri a nő fiát, de természetesen tud róla azért, hogy "ilyen" létezik...
2013. dec. 24. 17:22
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha én lennék az anya, és így élnék akkor is az lenne az első hogy minden erőmmel, minden hatalmamat bevetném ami lenne, minden befolyással élnék, ha kell könyörögnék hogy a fiam soron kívül kapjon esélyt az életben maradáshoz. Mindegy mi volt a múltban, minden milyen a jelen,de nem tudnék úgy élni a jövőben azzal a tudattal, hogy nem tettem meg semmit, ami a módomban állt volna.
2013. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát persze, hogy nem fenn álló eset...mi meg hülyék vagyunk!
2013. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha orvos, akkor már csak azért is meg kéne próbálnia segíteni
2013. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, csak érdekelt...


Második, te meg nem értem, h mire akarsz kilyukadni. Csak feltettem 1 kérdést, ha valós is lenne, nem tök mindegy, ki kicsoda ebbben a történetben?

2013. dec. 24. 18:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint a kérdés szempontjából értettem.
2013. dec. 24. 18:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Képmutatásból felkeresné, hogy bebizonyítsa, hogy ő milyen nagyszerű. Hisz már úgyse kell sok időt kibírnia vele.
2013. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Második, illetve harmadik vagyok

Mindegy, de mivel ez egy anonim oldal, legalább önmagaddal légy őszinte,így önmagadnak hazudsz! Nem bántani akarlak,de nézz szembe a problémáiddal!

2013. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Légyszíves ne gyertek többet ezzel, mert SENKI nem vagyok ebben a sztoriban. Sem az anyuka, sem pedig a fia.


Egyébként ismerős ez ebben a kategóriában, egyszer 1 barátnőmmel kapcsolatban kérdeztem itt, azt is rám akarták kenni, h ne hazudozzá' má' magadnak, mikor SENKI nem voltam a sztoriban..


Egyébként szerintetek egy kutatóorvos gyakorikérdésezik szenteste? Hogyne, dolgozik... szerintem.

2013. dec. 24. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mondta senki, hogy te vagy a kutatóorvos.Azt meg ,hogy egy kutatóorvos nem dolgozik szenteste, mi is tudjuk :)
2013. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!