Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy az apátok börtönviselt? Még a szülők házassága előtt történt,3 évet ült. (állítólag ártatlanul még a 70'-es években)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogyan dolgozzam fel. Nem tőle tudom, (sőt, soha nem volt ez téma)egy "kedves" rokon avatott be. Én már külön élek a párommal, 24 vagyok.
2013. dec. 25. 12:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
41%
Amikor megtudtam h apám ült börtönben is kétszer is nem gondoltam semi különöset. Mára már én is börtönviselt vagyok xD :D Sztem ne foglalkoz vele atól h volt vki bent nem rosz ember még föltétlenül. Én is csak ilyen kis szabálysértések véget ültem nem csak tömeggyilkosok vanak ám bent.
2014. máj. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit követett el. Egy kisebb csalás vagy valami gondatlanságból elkövetett valami olyan lenne, hogy nem számítana, de valami súlyos testi sértés, nemi erőszak vagy valami bűnrészesség gyilkosságban már olyasmi lenne, hogy óvatossá válnék vele.
2023. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!