Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti is kaptatok xar ajandekot...

Ti is kaptatok xar ajandekot a rokonoktol? Milyen mar hogy 170/55 37 es labu vagyok es xl es trikot meg 41 es papucsot zoknit kapok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Jogos, én sem értem, hogy miért nem Helyesírási Szótárt kaptál...
2013. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Kitől kaptad?


Ha távolabbi rokonok vagy nagymama:

Nem feltétlenül tudják a méreted, a magasságodból kiindulva nagyobbnak tippelték a lábméreted. A pólót meg véletlenszerűen vették annak reményében, hogy jó lesz.

Papucsot add oda valakinek akire jó, a pólót meg használd hálóingnek. Probléma megoldva.


Ha közeli rokonok akkor jogos a felháborodás.

2013. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kózeli rokon konkretan együtt lakunk.
2013. dec. 25. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

XL-es trikó jó, nem lóg ki a cicid, nincs kint a derekad..

37-es zokni lehet, összemegy a mosásban, akkor pont jó lesz..

41-es papucs pont megfelelő lesz, ha megdagad a lábad, és nem okoz bütyköket,eldeformált lábat.

Szótár tényleg jobb ötlet lett volna! Hejjjjesírási!

2013. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A ppucsossal meg napi kapcsolatban vagyunk szomszed es keresztszülő. Millioszorlatja a labam érdekescen tudom hogy az övé is kb37 de biztosan nem 41
2013. dec. 25. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Troll...
2013. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek az ajándékok általában olyanok szoktak lenni, hogy ők is kapták valakitől, de nem tetszett nekik, ezért továbbadják.Bárkinek, csak ne a kukába kelljen dobni...

Én egyszer egyik rokontól gázgyújtót kaptam, meg néhány használt (félig már elhasznált gyanúsan romlottnak tűnő)rúzst, ha jól emlékszem szülinapomra.Na, azt azóta is emlegetem.Örülök én kis ajándéknak is, meg nem bánom, ha valami praktikus dolog, de ez kicsit túllőtt a célon, úgy érzem.

2013. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 12 éves fiam rendszeresen kapott a nagyanyjáéktól lányokra való cuccokat. Velem meg szokták beszélni, h mit szeretnék és kapok teljesen mást. Én persze veszem nekik azt, amit kérnek.
2013. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én visszavinném a boltba, vagy kidobnám a szemétbe.
2013. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én főleg osztálykarácsonyra kaptam remekeket, gyanítom, a sóher és fillérb..szó szülőktől... félig leszakadt fejű plüssmaci meg ilyen semmilyen, szettből kivett Dove tusfürdő (pedig esküszöm, rendesen tisztálkodtam :d)...
2013. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!