Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csináltam anyukámnak ajándékot...

Csináltam anyukámnak ajándékot, de összetörött. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyukámnak holnap lesz születésnapja, és én már hetek óta dolgoztam neki az ajándékán. Járok képzőművészeti szakkörre és ott csináltam neki egy ilyen színes üvegdarabokból kirakott képet, ami egy agyag lapon van. Múlt héten befejeztem és annyira örültem neki, mert jól sikerült, anyukám nagyon szereti, ha saját készítésű ajándékot kap tőlem.

De tegnap összetörött :(((. A szobámban próbáltam elrejteni mikor a kistesóm benyitott, én megijedtem és ledobtam.3 darabra tört az agyaglap és ott az üvegdarabkákból is lepattant jópár. Holnap lesz anya születésnapja és most nem tudom mit csináljak?? Adjam oda így törötten hogy lássa hogy dolgoztam vele? Vagy gyorsan vegyek neki valamit boltban? Hetekig csináltam neki ezt az ajándékot és olyan jó lett... Tegnap egész délelőtt sírtam miatta


13/L


2013. aug. 5. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél neki virágot, törött ajánékot ne adj oda, de próbáld meg összeragasztani és mujtasd meg neki, hogy mi lett volna az ajándéka.
2013. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ragaszd össze és add oda ... elmesélve, hogy hogyan tört el ... örülni fog neki
2013. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp meséld majd el, mi történt! De most gondolkodjunk azon, hogyan mentsd, ami még menthető :) Ne keseredj el!

Azt mondod színes üvegdarabok vannak agyag lapon. Ebből indultam ki én is... esetleg ha kisebb darabokra töröd, akkor régi virágvázát, kaspót tudsz vele felújítani, csak pillanatragasztó kell, valahogy így:


[link]


Fényképkeretre ragasztva a darabokat akár egy régi képeteket is feldobhatod vele:

[link]


Vagy egy régi kis dobozt (fadobozt kézműves botlban is lehet kapni):

[link]


gondold át, légy kreatív! :) Ha olyan ügyes vagy, hogy meg tudtad csinálni saját kezüleg ezt a képet, biztos vagyok benne, hogy találsz B-verziót! :) Sok sikert! :)

2013. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megragasztani, és add oda. Ennek az ajándéknak megmarad az értéke, hiszen magad készítetted, sok munkád volt benne.

Én nagyon örülnék egy ilyen törött ajándéknak!!!!!!

2013. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is próbáld meg a lehető legügyesebben összeragasztani. És vegyél hozzá vagy szedj virágot. És mondd el neki, hogy ne haragudjon érte. Vagy egyenlőre csak a virág és készítesz neki másvalamit.
2013. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én szülőként mondom neked, add oda nyugodtan így, ahogy van. Meséld el, mi történt, és próbáljátok közösen megjavítani. Örülni fog neki így is.
2013. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszomat! Azt hiszem szólok apukámnak, ha ma hazajött, hogy próbáljuk meg valahogy megragasztani.Anya biztos örülni fog neki így is, mert ő mindennek örül amit adunk neki, főleg ha mi csináltuk :) Csak annyira rossz hogy ilyen sokat dolgoztam vele és széttörött :(( Így nem tudja majd kirakni pl. a falra (sok eddigi ajándékot kitett).

És akkor még veszek mellé virágot meg talán csokit is, hogy ne csak törött ajándékot kapjon.

2013. aug. 5. 15:16
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nagyon kedves kislány vagy. Biztos vagyok benne, hogy édesanyád így is ki fogja tenni a falra. Apai segítség jó ötlet:)
2013. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Add oda neki nyugodtan. Én mindig tök béna voltam, és nagyon ronda ajándékokat tudtam csak csinálni, anyukám mégis nagyon örült neki mindig.

HA tiéd szép is, akkor nem fog sokat számítani az a pár illesztési pont, amit apukád segítségével talán teljesen ki tudtok javítani.

2013. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukaként magamból indulok ki. Ha a lányom hetekig dolgozna nekem egy ajándékon, ami véletlenül összetört, de megragasztaná, és odaadná, elmesélve a balesetet is, könnyekig meghatódnék. Jobban örülnék a csorba "képnek", mint a boltban vett ajándéknak. Nem az a fontos, hogy mit adsz, vagy, hogyan néz ki, hanem az, milyen szeretettel készítetted. Sajnálom, hogy összetört a munkát, de anyukád biztos örülni fog neki így is. Ne sírj miatta.
2013. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!